MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Pazl, do početka takmičenja sam imao ok stav prema tebi.
    Dokazao si da si pičketina. Ne pičketina - PIČKETINA, ljigavac najgori, onaj abnormalno sluzav, donekle jajara, džiberčina, spemer, ali onaj očajni spemer - najgori smarač, pušač kurčeva zarad plusa, autopromoter na najjebenoodvratniji način

  2. Ајд одбанујте ову тројицу што сте их бановали због ортачког гласања. Мислим или све или никога. Ово је мало ретардирано. И оног што покушава на превару да добије поене правећи се да учествује на турниру.

  3. I omogućiti im da ponovo glasaju ako nije problem.

  4. А сад се свађате ко клинци око лопте, јеботе који вам је ђаво, није ово стваран свет, овде сте увукли своје гујсце да покажете нешто свету који је такође овде увукао гујсце. Манте се свађања.

  5. Глупост.
    Једино да се Нессс дисквалификује па да све буде на месту. Ортачка срања, то ко да ти помаже неко да смуваш пичку.

  6. I omogućiti im da ponovo glasaju ako nije problem.

    +1

  7. Ко се свађа Вокаси? Рекох ја да сам наменски дркаџија током овог турнира. Да се уклопим у атмосферу.

  8. Nadimak sto izvredja Pazla ovako jebote? Sta on to toliko radi da vam svima smeta, ajde sto spemuje i smara to nam verovatno svima smeta, ali opet meni je ovu temu ucinio skroz zanimljivom

  9. Једино да се Нессс дисквалификује па да све буде на месту. Ортачка срања, то ко да ти помаже неко да смуваш пичку.

    Nesss nije nista kriv ovde, za njega su glasali zato sto ga gotive, tako da ne vidim razlog za njegovo diskvalifikovanje

  10. Ако смара, како чини тему занимљивијом? :Д

  11. Znam da me ceniš, bio sam ti "u minusu" što se ocena tiče kada sam postao mod. Jbg, prva stvar kad postaneš mod je da malo šmekneš kako te ko ocenjuje, nove funkcije, nove mogućnosti, ovo-ono :)

    Agilni prešao si se malo. Zar se tako gleda da li te neko "ceni"?
    Mislim da ovo takmičenje opravdava svoj naziv. Najviše je napljuvan Vejvrajder koji je javno rekao ono što je pola ljudi napravilo. Ipak mnogo lakše je slagati da si pročitao (ne mislim konkretno na tebe nego na nekog opuštenog mizantropa) i reći da je to to. Ponavljam, neću glasati pošto nemam snage sve da pročitam.

  12. Ja se ne svađam, reko sam ukratko, ali vrlo ukratko šta imam.
    E da, ta glasanja po gotivnosti i to, i ovo što su uradili Pazl i Ironični... Jebote, pljuvačina u lice Agiju koji je čak i obrazložio svaku definiciju, ili recimo Psetu, i ostalima, pa i meni. Ali najviše prema Brusu.

  13. Poprilično je meni teško ići na kurac, al' et' ova tema pokazuje da to ipak nije nemoguće. Mada, efekat je potpuno reverzibilne prirode, nemoj da brinete. Proće me za par dana.

    Da, pričam o "kisovima, čmarovima i dupelizanjima i spemovanju", što reče nadimak. Dao si nekom minus, pa šta? Nemoj da ste nolajferske pičke, minus-plus, dobra-loša. Ako se neko naljuti zbog lošeg komentara ili što nije dobio glasić ili plusić - ko ga jebe, ako je debil pa se može zbog toga naljutiti ko ga jebe. Tetošenje smeća samo jer je autor tog smeća njami-njami, bući-bući lav-iz-in-di-e je, i što vas je spomenuo nekad u nekom primeru i dovelo do deponije đubreta na sajtu. Za svaki minus što sam dobio, jedino mi krivo što nema neki komentar na to šta bih mogao popraviti za ubuduće, da identifikuju ljudi šta ne valja, neka sugestija kako unaprediti kvalitet. Ne bih se uopšte naljutio, toga jebeno fali. A ljudi neće da se zamere, potencijalni plusić je svetinja jebovason. I posle kamičete kako je na sajtu ovakoionako. Tetošenje smeća samo jer je autor tog smeća njami-njami, bući-bući lav-iz-in-di-e je, i što vas je spomenuo nekad u nekom primeru i dovelo do deponije đubreta na sajtu.

    I Rajderu, časti ti, de malo oladi od jašenja. Kapiram ja da si ti mlađi dečko, ali kapiraj i ti da si stvarno dosadan nekad. Tri'esšest posto Pazlfoksa dosadan. Ne kažem ti ni zbog jednog drugog razloga, sem što si dosadan. Pa i rolovane ćevape i pivo da mi neko stalno gura pod nos, a baš ih volim, dodijali bi.

  14. nadimče, ako ono nekome nije bilo providno i očigledno da sam dozvolio samo iz sprdnje, onda treba da se posavjetuje sa nekim iz PZZ da mu daju uput za neuropsihijatra.

    Ej, 4 lajkerska posta zaredom! Pa zar nijesam mogao da ih lijepo rasporedim po sisitemu, "ti glasaj sad, ti za 3 sata, ti sjutra..."

    EDIT: Ja kapiram da svi shvatate šta hoću da uradim ali mislite da su neki autori ođe glupi pa se namjerno pravite idiotima kako bi ih navukli na to da sam stvarno moralni degenerik.

  15. Reme pa ne znam, meni ne smeta toliko njegovo smaranje kao ostalima, cak mi je i na trenutke zanimljivo, ako tako mogu da kazem. Jednostavno, on je jedan od malobrojnih koji se ovde zajebava

  16. glavni
    Agilni prešao si se malo. Zar se tako gleda da li te neko "ceni"?

    Da, ako ti dobrodošlicu poželi rečima da te ceni i da si mu omiljeni AUTOR.

  17. Ај тишина више. Сморило. Мојне дајете вештачко дисање овим глупостима.

    Za svako minus što sam dobio, jedino mi krivo što nema neki komentar na to šta bih mogao popraviti za ubuduće.

    +1024
    Давно сам причао да више ценим објашњење зашто се некоме не свиђа дефка, него коментаре типа "плус", "добра" и сличне.

  18. Pa i rolovane ćevape i pivo da mi neko stalno gura pod nos, a baš ih volim, dodijali bi.

    A mirišljavi mrsan pičić, bi l' ti i to dodijalo ? :))))

  19. Још једно питање Пазле. Јеси ли ти онда по тој логици та четири аутора направио магарцима и још их прозиваш да су неинтелигентни дебили јер си их навукао да гласају за тебе и да би гласали кад год им кажеш или шта?

  20. За сваки минус што сам добио, једино ми жао што није био плус, јер знам да пишем најбоље, а ови мање просвећени то или не виде, или су љубоморни на мене.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.