MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Он не одустаје.

  2. 30 i nešto i bilo bi mi zadoivoljstvo da više niakda ne uđeš na forum zbog mene.

    Nikada ni nisam ulazio zbog tebe. Ne d'o Bog! Ali postoji mogućnost da prestanem da ulazim zbog pomenute pojave, da ne kažem ljige.
    End of discussion!

  3. Нессс треба да те је срамота.

    A ko tebi drma kavez?

  4. Drago mi je Dionysio. Nastaviću da budem fukara i tako učinim da tvoj broj postova na forumu uskoro prestane da raste.

  5. Ako neko još jednom pomene nesssa, krenuću da spemujem sa ponijima.
    To jedina stvar koju više mrzite od ovog oblika smaranja.

  6. Šta, što sam napisao antipušačku defku? O.o

    Не него зато што си зиљаво мало говно. И због онога што си рекао Радету. И због тога што си слина увлакачка. Ја бих први дошао да те брзински преваспитам али клинац си па бих ја онда био већа слина него ти. Додуше када бих те видео завезао бих ти дандару но причам о долажењу код тебе.

    Хејтуј мене, боле ме јаја.

  7. Срами се Несе!

    Evo sramim se... Nećete me uvući u vašu pljuvačinu i raspravu. Ovo mi je zadnji post na ovoj temi. Pozdrav svima :: :*

  8. http://vukajlija.com/jos-jedan-sugav-dan/677108#comment_2704841
    На негативан коментар о његовој дефиницији одговара негативним коментаром. Није да ми смета, него нисам то очекивао. Мислио сам да није толико јајо. И као што рекох већ, моја дефка је њах, али брате, мислим да никада нисам отишао на профил некога ко ми је дао минус, да му узвратим исти. То ми је оно, баш дно.

  9. Чак ни Пазлу нисам ушао на профил.

  10. Evo sramim se... Nećete me uvući u vašu pljuvačinu i raspravu. Ovo mi je zadnji post na ovoj temi. Pozdrav svima :: :*

    Несе, видиш да те зајебавам?

  11. Чак ни Пазлу нисам ушао на профил.

    Fejlovao sam sa atenšn horingom :(

  12. Не него зато што си зиљаво мало говно. И због онога што си рекао Радету. И због тога што си слина увлакачка. Ја бих први дошао да те брзински преваспитам али клинац си па бих ја онда био већа слина него ти. Додуше када бих те видео завезао бих ти дандару но причам о долажењу код тебе.

    Ti?!!! Ali ti se usuđuješ nešto da mi kažeš?!!!
    Sećaš se kad si sa nekim (ne znam tačno kim) pričao na četu o svom realnom životu? Se sećaš kad si napisao "ako neko hvata prtsc, jebaću mu mater" baš zato što si se otvorio... Ne brini, nisam hvatao prtsc jer me bole šta ti radiš u svom životu, neću da se mešam, pa bi te molio da se ni ti ne mešaš u moj...
    I da, od tada su mi jasne tvoje šovinističke definicije...

  13. Сантјаго Коровјов
    http://vukajlija.com/jos-jedan-sugav-dan/677108#comment_2704841
    На негативан коментар о његовој дефиницији одговара негативним коментаром. Није да ми смета, него нисам то очекивао. Мислио сам да није толико јајо. И као што рекох већ, моја дефка је њах, али брате, мислим да никада нисам отишао на профил некога ко ми је дао минус, да му узвратим исти. То ми је оно, баш дно.

    Dečko, prelistaj forum zadnjih par dana, gde god da sam video da si postovao negde, bilo je pametovanje i drndanje!
    Prosipaš pamet i svašaš se sa Bandijem na temi FILMOVi zato što nije citirao, EJ!! Da li si ti dečko u vinklu? Ti se nalaziš pametan da određuješ šta je za smešan prtsc, a šta ne?!
    I da, nisam došao da ti dam minus, to sam uradio i pre nego što si ti meni, a to je bilo kako si izbacio defku jer kako sam je pročitao, meni je bila lejm...

  14. Rajder možda zna ispasti govno ali ne vidim šta je zanimljivo prozivati lika.
    Mislim da sam ja dostojniji protivnik za prozivanje jer je Rajder još uvijek u pubertetu.
    Molim vas da se vratimo pljuvanju mog lika i djela jer je to u obostranom interesu (meni marketing, vama zadovoljstvo)

  15. I da, nisam došao da ti dam minus, to sam uradio i pre nego što si ti meni, a to je bilo kako si izbacio defku jer kako sam je pročitao, meni je bila lejm...

    Што ниси коментарисао тада?

  16. Што ниси коментарисао тада?

    Nisam imao potrebu... video sam tvoje postove po forumu, pa mi je prošlo kroz glavu da sa takvima uopšte nije vredno komunicirati... Pitaj modove kad si dobio ocenu od mene ako ne veruješ...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.