Prijava

A daj, što me zasmejavate, sad sam se popišao na krevet :)

Па ко ти крив кад из кревета решаваш љубавне проблеме... Не чекај, ово звучи логично!

Ako vidiš da i sa njene strane ima nekih znakova da joj se vidjaš, tipa ako ti kažeš nešto, smeje se tome, često te dodiruje po rukama i tako to, kad sedite u društvu, okrenuta je prema tebi, gleda te kad pričate u usta češće nego u oči i tak' to, onda joj pridji. Ako ne, bolje da nekako preboliš, jer ćeš uništiti i prijateljstvo koje ste imali. Eto, valjda sam pomogla. :)

Надам се да се шалиш. Мушкарци много слабо примећују знаке које им женке дају телом. Доказали научници са универзитета у Масачусетсу.

А можда је мислио да ОН то ради!? хДД

Pazi, kad tako postaviš stvari, sve mi izgleda moguće. lololo

A daj, što me zasmejavate, sad sam se popišao na krevet :)

Ako, ako, valja se i to.

Bonde, samo ti slušaj Enemija i Remea, daleko ćeš da doguraš :))

Надам се да се шалиш. Мушкарци много слабо примећују знаке које им женке дају телом. Доказали научници са универзитета у Масачусетсу.

E, jebem li ga sad.

Marko, odg sam ti pre sto godina, :P

A daj, što me zasmejavate, sad sam se popišao na krevet :)

Ако, ако нек се на време навикава да чисти.

Đe vi vadite takve fazone?

Vukajlijasi su prekaljeni jebaci, ako nisi znao.

Hvala brate, ću da napravim istu facu pred njom :)

Сељачино, мора са оном гласовном променом из Р у Г... Као Дуве бгат.

То што су вукајлијаши појебали обновило би светску популацију у року од 48 сати, тако да слободно се ти поуздај у наше савете.

То што су вукајлијаши појебали обновило би светску популацију у року од 48 сати, тако да слободно се ти поуздај у наше савете.

Posebno u njegove i Remeove. lololo

Mesecka, pogledaj moj savet koji sam gore napisala ;)

Ma, ovo sa špiuniranjem ne može da omane.

jamese, slušaj ti mene. ajmo realno da sagledamo situaciju, da si na primer trenutno u srednjoj. veruj mi da ćete se družiti maksimalno još nekoliko godina a onda će vas razvojiti milion i jedna okolnost(njen ljubomorni dečko, društvo sa faksa, poslovi u razl. gradovima, nemanje vremena itd) i polako ali sigurno ćete prestati da se družite jer je tako priroda odredila.
međutim ako je stratuješ i ona pristane, bar ćeš nešto da doživiš, uživaš malo više nego u razgovoru itd. drugim rečima i veza da traje nekoliko meseci pa i kraće, nije takva šteta. ovako, ako si zaljubljen, prijateljstvo je i tako gotovo, šta se onda bezveze mučiš da ga održavaš kad znamo svi da do toga ništa nema.
i konačna solucija-da te odbije, pa i to nije baš tolika šteta kol'ko ti se možda sad čini, zato što ćete i ovako prestati da se družite za nekoliko godina (kao što sam na početku objasnila).
i da, ako se baš intenzivno družite, velika verovatnoća da se ona pali na tebe, tako da-GO FOR IT end trast mi on dis bradr!

Море, колико сам времена утрошио да помогнем вукајлијашима са њиховим проблемима, могао сам кућу сазидати.... Ко ме је послушао, срећно је завршио своју причу... Ко није... ЈЕБИГА!