Prijava

Ma idem, kud puklo da puklo

JamesBond 007 pre 2 minuta
Aaa, kol'ko saveta. Dobri smo, mislim da bi moglo biti neš, ali nisam baš siguran. Možda me to koči.Da li odma da kažem, ili da je muvam?

Nemoj sad da prvo sta ces da joj kazes bude "Drkam na tebe, dozvoli da ti sisem tabane", budi suptilan ali ne i pasivan previse. Pocni muvacinu odmah.

Hahahah, nisam ni mislio, hvala na savetima.

Бре, мени нема помоћи кад ме кулирате?

Још ти није стиг'о ПВТ?!

На које ПрваДамо?

ЏејмсБонде:
Срећно бгате!!!

Aaa, kol'ko saveta. Dobri smo, mislim da bi moglo biti neš, ali nisam baš siguran. Možda me to koči.Da li odma da kažem, ili da je muvam?

Изнајми курву. И јеби. И даље ћеш бити заљубљен, али ћеш макар јебати.

Прво нек испита да ли је то "другарски" зацементирано... Ако јесте онда нек не упропаштава пријатељство џабе.

Baš to. I ovaj reče nešto pametno. lololo
Ako vidiš da i sa njene strane ima nekih znakova da joj se vidjaš, tipa ako ti kažeš nešto, smeje se tome, često te dodiruje po rukama i tako to, kad sedite u društvu, okrenuta je prema tebi, gleda te kad pričate u usta češće nego u oči i tak' to, onda joj pridji. Ako ne, bolje da nekako preboliš, jer ćeš uništiti i prijateljstvo koje ste imali. Eto, valjda sam pomogla. :)

На које ПрваДамо?

МАЈ САН!!! КЕРИ ОН ЕНД МЕЈ Д ФОРС БИ ВИТ ЈУ!! или тако нешто...

Eh, što na citat volim da odgovorim citatom :)

Svi znaci su prisutni. :) Hvala na helpu.

Ako te uhvati za kurac dok opusteno pricate o seobama Srba, to je znak da se lozi na tebe.

Hahahahahahahahahahaha

Baš to. I ovaj reče nešto pametno. lololo

Ја увек причам нешто паметно, него цивилизација није довољно напредна да ме разуме, ко Теслу, хехе.

Ako vidiš da i sa njene strane ima nekih znakova da joj se vidjaš, tipa ako ti kažeš nešto, smeje se tome, često te dodiruje po rukama i tako to, kad sedite u društvu, okrenuta je prema tebi, gleda te kad pričate u usta češće nego u oči i tak' to, onda joj pridji. Ako ne, bolje da nekako preboliš, jer ćeš uništiti i prijateljstvo koje ste imali. Eto, valjda sam pomogla. :)

Па да све то ради, одавно они не би били другари.

Svi znaci su prisutni. :) Hvala na helpu.

Ma ništa, samo ako sam pomogla. :)

Ej, baš ovo Mesečkino. Nemoj da rušiš nešto što bi ti trajalo za ceo život ako bi veza trajala 15 dana. Ako bi uopšte i nastala veza.

Svi znaci su prisutni.

Е бре, ја мислио нека тешка мисија. У реду је момци, наш посао је готов.
:седа у интергалактичку капсулу:

Ја увек причам нешто паметно, него цивилизација није довољно напредна да ме разуме, ко Теслу, хехе.

Ili to.

Па да све то ради, одавно они не би били другари.

Vidiš da dečko kaže da radi. lololo

Hahahah, nisam ni mislio, hvala na savetima.

Шпијунирај се док се пресвлачи. Али тако да те провали. А кад те пита шта се дешава са тобом, а ти са сетним погледом у очима реци:

Знам те од малена, а тек сам сада увидео какву сису имаш. Дај ми молим те да ти надражим телесне шупљине.

Овим показујеш и своју романтичну страну, образованост, али и да ниси папучар, да си баја који зна да лупи крпом о сто.

Шта не руши? Руши све, само нека рашири ножице.

Vidiš da dečko kaže da radi. lololo

А можда је мислио да ОН то ради!? хДД