Prijava

ista prica sa kataijem.coban,pije svaki dan i kurac je od igraca,al uzeo dobre pare.

od njega je jedino veci saban bio onaj goran smiljanic ako ga se neko seca....90 godiste isto iz vose....samo sto je taj i zavrsio u vosi cini mi se....a i ovaj mali je toliko napumpan i zaljubljen u sebe bio da mi je jako iso na kurac...pravi onaj ficfiric

pa ne odredjuje se plata na osnovu transvera kolko ja znam....
on tu u djenovi nije imao vise od 100 000e po sezoni, i to je neki maksimum, u francuskoj drugoj recimo da ima isto toliko...
dobro, nisu male pare svakako, al nisu ni bog zna kakve

znam ja za smiljketa.lik nije preterano inteligentan,al nije bas da je glumio zvezdu,barem ono sto ja znam.njemu su na dopingu kontroli nasli da je vario.
dobio je aleksic i za potpisivanje ugovora bonus,pa za 3,5 sto je potpisao za sentetjen.ne brinem ja za njega.

А је л' памтите исто Кању из Воше, био је набуџен на неком менаџеру раније као клинац?

И он је добро завршио.

Bole ga rac, nek ima 10 'iljada evra mesečno i da spička 9 mesečno na kurve i drogu može da ušteka soma. Jebem ti život.

koliko znam kanja ne igra vise nigde.samo je nestao.

on tu u djenovi nije imao vise od 100 000e po sezoni, i to je neki maksimum, u francuskoj drugoj recimo da ima isto toliko...

A joj, imao je u Djenovi preko 300 000 opusteno.

Није баш несто. Пре неку годину-две, ја био на некој трећелигашкој утакмици. И неко ту крене нешто као "тај је игр'о у Воши", "пропали таленат", итд. И ја фазон гледам, није ваљда то тај тип...

Кад оно касније кад сам проверио, испостави се да јесте. Рек'о до јаја, пошто сам контао да је фиктиван лик. Иначе, није толико лош играч, таман за трећи ранг. Додуше, види се да је имао потенцијал, ал' је дебео, плус што пије и пуши и то.

Алексић је бар наплатио таленат и прво запалио преко, па тек онда баталио фудбал.

to mu doje k'o da je nestao.znas ono,treca liga.ako ucari 200 jevreja mesecno,da se suta u dupe od srece.

Па то и кажем, али причао ми неки што га познаје да има лове овако, па га болео курац за фудбал.

ko je taj gari sa slike?

NE-MA-NJA OB-RIĆ :klap-klap-klap-klap-klap:

obilic tu oko titule,te godine.koje njuske.vargec,babeu,viciknez,ocokoljic,zoric itd...

Не зајебавај, Дамир Чакар је био миљеник гробара, ок фудбал, ништа екстра ал није за ову тему

Златан Ибрахимовић, Един Џеко и Игор Штимац

Јао сећам се кад је он требао да вам се прода па дао хет-трик, неугодној екипи Ком-а:)