Prijava

'Napadač' koji je u 100 utakmica dao 3 gola, imao post od 80 utakmica bez šanse ijedne...

Јесте, ал делује егзтично хахахахах

reko vermez tad, tekma je namestena, samo se bojim da ne dodje do penala.. doslo do penala, sva sreca pa ga camuga ispostovo rezantnim sutem u golmana...

Miljkon Ramadanijev
Ко је тај човек сунце ти?

za ovu temu ima toliko materijala da bi se moglo ispisati vise stranica nego na raznoraznom pitanju

Ајде да оживим мало најбољу тему на форуму.

static.mozzartsport.com/img/news/6/5/8/1378122740979.jpg
Данијел Алексић

Суперталентовани клинац, играо солидно у Воши две сезоне, отишао у Ђенову и од тада му се губи сваки траг. Жао ми је мало.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/Darko_Božović.JPG/230px-Darko_Božović.JPG
Дарко Божовић

Гробарски Бајко, само лошији голман. Сећам се још кад му је 2007. Качар који је тада имао 19(!) година увалио три(!!!) гола, а један од њих тако што му је узео лопту испред гола док се Божа курчио и покушавао да га предрибла испред празног гола.

yugoboy.files.wordpress.com/2009/01/washington-da-silva.jpg
Вашингтон "Бедем" да Силва

Убојна 88-ица Партизана, висок двеста два и вероватно тежак двеста два. Замислите Жигару црнца који не зна да погоди лопту главом. Е то је Вашингтон.

img836.imageshack.us/img836/9215/andersonmarquesreal1.jpg
Андерсон "Свилени" Маркеш

Дошао човек за не знам какве паре и сломио ногу на првом мечу. Опорављао се годину дана и на првом тренингу опет сломио ногу. Биланс: за две сезоне, један меч. Наравно, све време је уредно примао плату.

i1.r7.com/data/files/2C92/94A3/25B4/349D/0125/CB53/3C6A/3ECB/vinicius-pacheco-g-20091226.jpg
Винисијус "Проблем" Пашеко

Исто све као Андерсон, само није одиграо ни тај један меч.

Ајде да оживим мало најбољу тему на форуму.

static.mozzartsport.com/img/news/6/5/8/1378122740979.jpg
Данијел Алексић

Суперталентовани клинац, играо солидно у Воши две сезоне, отишао у Ђенову и од тада му се губи сваки траг. Жао ми је мало.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/Darko_Božović.JPG/230px-Darko_Božović.JPG
Дарко Божовић

Гробарски Бајко, само лошији голман. Сећам се још кад му је 2007. Качар који је тада имао 19(!) година увалио три(!!!) гола, а један од њих тако што му је узео лопту испред гола док се Божа курчио и покушавао да га предрибла испред празног гола.

yugoboy.files.wordpress.com/2009/01/washington-da-silva.jpg
Вашингтон "Бедем" да Силва

Убојна 88-ица Партизана, висок двеста два и вероватно тежак двеста два. Замислите Жигару црнца који не зна да погоди лопту главом. Е то је Вашингтон.

img836.imageshack.us/img836/9215/andersonmarquesreal1.jpg
Андерсон "Свилени" Маркеш

Дошао човек за не знам какве паре и сломио ногу на првом мечу. Опорављао се годину дана и на првом тренингу опет сломио ногу. Биланс: за две сезоне, један меч. Наравно, све време је уредно примао плату.

i1.r7.com/data/files/2C92/94A3/25B4/349D/0125/CB53/3C6A/3ECB/vinicius-pacheco-g-20091226.jpg
Винисијус "Проблем" Пашеко

Исто све као Андерсон, само није одиграо ни тај један меч.

Taj fazon, tema kida. Doduše, ponovio si neke, al' si je bar malo oživeo.
Ja bih ponovio ovaj svoj post.

Abdulaje Ado je jedini igrač na ovoj temi za kog nikada nisam čuo, čak ni u menadžeru ga nisam vid'o.
Najveća mi je misterija to što neki igrači ne dobiju ni minut. Pa jebote daj mu poluvreme kad je već tu, ima obe noge, igrao je nekad fudbal, koliko loš može da bude da nas usere za 45 ili 90 minuta neke nebitne tekme npr. protiv Smedereva. To me uvek iznervira.

Evo još jednog globtrotera od mene; Čovek koji je promenio 22 (DVADESET I DVA JEBENA KLUBA) tima u svojoj prebogatoj karijeri, od čega je u 2008. godini igrao za 3 (?!). 2009. je bio član navale Crvene Zvezde, gde je skupio četiri nastupa (bez golova) a sveukupno je postigao solidna 54 gola (na poziciji centarfora).
Predstavljam vam Žosilej Fereiru Rosa, ili samo Fereiru:

http://www.zerozero.pt/img/jogadores/80/380_ferreira.jpg

Trenutno fudbalski hleb zarađuje u Iranu, a grb njegovog sadašnjeg kluba me je toliko bacio u rebus i izazvao oduševljenje koje moram da podelim sa vama:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/d/df/Paykan_Qazvin.svg/220px-Paykan_Qazvin.svg.png

Саша Цилиншек и Љубо Баранин....

zoran urumov i leo lerinc.
inace,aleksic uzeo dobre pare,jebe se njemu.dosao da poseti bivse saigrace iz omladinskog pogona.oni nemaju leba da jede,on voi neka prebudzena kola.

Aleksić je odigrao 21 meč u poslednje četiri godine i postigao dva gola. I on je pun para. Jebem ti svet.

LJUBA BARANIN SRPSKI RORI DELAP

drago mi za aleksica da je prosao jer je to toliko nabedjeno i umisljeno stvorenje jebem li mu mamu u picku da mu jebem mamu

koja kola vozi? otkud u djenovi mogo da uzme neke ogromne pare?
gde je on sad uopste?

Eno ga u Arlu, francuska druga, odigrao samo jedan meč. Inače je na pozajmici iz Sent Etjena.

za 3 milje ga prodali djenovi.uz takav transfer ide i dobra plata.italija,nemacka,francuska.ne igra se tamo za kikiriki.inace,po igri bi trebao 50 evra mesecno da dobija.
manje od 3 milje,2 i nesto.

Мени је ортак давно причао да је Алексић овако приватно шабан и да ће да направи курац од каријере. А ја фазон тврдио да ће лик да јебе кеве. Ал' ето, ортак био у праву, јбг.