Prijava

Иако је прошло мало времена од краја фарме 4, с нестрпљењем смо очекивали нову сезону овог омиљеног ријалитија! то време је дошло јер УПРАВО У КУЋУ УЛАЗЕ НАШИ НОВИ ФАРМЕРИ!

ко су ваши фаворити, ко ће се с ким слагати а ко не? да ли очекујете неке нове љубави на фарми? ко ће први испасти? за кога ћете навијати? зашто? кога прате афере из спољног света? за кога мислите да ће бити фактор нестабилности у лисовићу, односно ко ће заменити весну ривас и зорицу марковић у улози свађалице? да ли мислите да ће доћи до ,,љубавних" веза из користи и ко ће то бити? качите клипове свађа са јутјуба и чланке из курира!

припремите се за најдужу фарму до сада.
припремите се за највећи број такмичара до сада.
припремите се за ФАРМУ 5!

http://static.mondo.rs/Picture/298418/jpeg/farma-logo.jpg

Laziću daj onaj png.

Ko ulazi od do jaja ljudi? (Tipa Milić i tako neko).

Шалиш се, је л' да? :(

Sa nestrpljenjem pratimo, ja i cela familija, uzbuđenje i napetost se oseća u vazduhu...
Miloš Bojanić do pobede!

FARMA 4 JE BILA ANDERGRAUND OVA JE KOMERCIJALA

e na sta vi trosite vreme

Ja navijam za Anu Ivanović, a ako ona ispadne za Kuznjecovu.

Mislim da pobedu treba da odnese Eva Ras jer je ona stavila kako kaze ''katanac na pičku'' samim tim treba i ovde da se lupi jedan katanac

склони ми овај катанац с теме јебем те уста да те јебем.

управо је на фарму ушао иван маринковић - БИВШИ МУЖ ГОЦЕ ТРЖАН
<!> <!> <!>

биће занимљиво видети његов став поводом бурног раскида са гоцом, као и то да ли ће неки фармери искористити читаву причу око развода која се провлачила по жутој штампи да ивана избаце из такта. такође, ово ће бити својеврсна прилика да гледаоци упознају правог ивана маринковића, о коме се свашта говорило у медијима у прошлом периоду.

http://www.dodirnime.com/zanimljivosti/wp-content/uploads/ivan-marinkovic2.jpg

jel se vi zajebavate ili stvarno gledate farmu

Čupo Kalač, pevač i prijatelj Ekrema Jevrića. U žižu javnosti dospeo kada se potukao sa Ekremom oko Vesne Vukelić
Vendi. Sa Ekremom je uradio i par pesama.

IJAAAOO SAĆE SE POTUKU OPET NA FARMI KAKO ĆE BITI DOJAJA

Brusssssssssss reaguj bre turaj katanac na ovo gomno

склоните бре ове катанце мајмуни шта оћете видиш да има ко гледа и мрш ако нећете да учествујете.

HAHAA

склоните бре ове катанце мајмуни шта оћете видиш да има ко гледа и мрш ако нећете да учествујете.