Prijava

сто посто је жајк, он рачунао цене пића као код њега у продавници 'де ради, па дао за кока колу 65, уместо 140. попио... 20 комада, и ето га!

О Брусе, како је?
Обићићемо те ових дана.

Dođi, imam flajku domaće viljamovke, tast pek'o pre neki dan - 20 gradi, ko suza bistra :)

Само што они нису међусобно пријатењи. Да се не лажемо.
Дошли сте да се огребете за ћепи, говна Кајзенова.

da imam pare sve bi castio i ne bi vise progovorio o tome posle...isto ko lepri...ne bi se ciganisao sigurno ,,a ti si dao,ja toliko,ti toliko njanja,,

Костић има дил са конобарицама, увек је организовао тамо окупљање. Поделили оних седам сомића на три дела и боли их курац.

Највероватније Тома, ја и још неки делегати, па да направимо неку причу.

Džonovane izvini. Mnogo si i dao.
Dao bi im ja kurac.
Zato ja ne dolazim na okupljanja, mada uvek u džepu imam 100 eura

Најјачи је био онај одваљени лик са женом што је играо, контам да је после добила два три шамара.

Dobro si se setio, još žena bolje igra od njega.

ja da sam bio ja bi častio žajka koka kolom, a posle ne bi dao pare...častio bi ustvari sve skoro al ne bi dao ništa.

zato ja ne volim u klabing da idem sa ljudima koji ponesu 200 dinara, 100 namene da jedu, a 100 za taxi...a budu najpijaniji na kraju večeri

I ja se kroz maglu sjećam nekog para na fudbalu, al sam toliko. Zašto misliš da je dobila šamare. Nije valjda podvrisnula:"Džonovane,kako mi kvalitetno mećeš!"?

сто посто је жајк

Жајк би требао да части целу кафану, зарађује преко викенда на клаџи више него директор Колубаре за месец дана.

Kako dodje tako i ode, ali biće još šansi, pa ako da bog ta tvoja želja će se ostvariti.

zhajke,sto si me lagao da nemas fon?

nije hteo da mu šalješ erotske smsove

Jaooo Bruce mani me erotike, malo je falilo da bude svašta u onom Nublu, ali dobro se sv... ovaj završilo.

dobrodošao u moj svet, ja u Paraliji izađem u prelep lokal, konobar mi se smeši celo veče, donese mi hajneken po ceni amstela i još i grickalice tipa badema, lešnika i kikirikija uz pivo... pitam kako se zove lokal, on kaže Zanzi Bar... a onda me pita jesam li prvi put u gej baru... proveo sam se ekstra..

JESU TE KARALI U BULJU

Ti si baš opterećen gej analnim seksom?