Prijava

Otvaram ovu temu kako bih imao uvid u očekivanja Vukajlijaša vezana za ovaj fenomen koji će se vrlo brzo desiti obzirom da je treći kosovski boj u pripremi (Car Asad vs. Barak Šejtan Obama).

Da li mislite da ćemo svi pomrijeti?
Da li će Isus biti pravoslavac ili katolik kad opet dođe?
Kako će izgledati?
Da li je Isus već među nama a da mi to ne znamo?
Da li igra tenis?

Postavljajte vaša mišljenja i pitanja i probajmo zajedno dati neka predviđanja.

Mir Božiji.

EDIT: inb4 "Banujte Pazlfoksa"

Očekujem da te banuje.

Rade, zašto od čovjeka koji je vodu pretvarao u vino i hodao po vodi očekuješ da učini isto ono što može jedan obični moderator na ovom sajtu?
Očekivao dam da ćeš imati veća očekivanja...

Je l' Pazl lik koji sviju smara?

Je l' Pazl lik koji sviju smara?

Samo dvoje troje ljudi koji cijene da im je ovaj sajt đedovina.
Ostali uglavnom pošli za njima a ja ih ni ne znam.

Ja koliko znam Hristo Stoičkov je Bugar i igrao je fudbal a ne tenis!

Ali Makaronac, mi ođe ne govorimo o Hristu, nego o Hristu.

jebem ja tebi mater imas svoje pravo da budes ateista ali ne ismevaj boga

MODERATORI KOLIKO PARA DA GA BANUJETE NA STALNO?! BEZ ZEZANJA!!!
(i budite realni, ipak sam student)

Rade, zašto od čovjeka koji je vodu pretvarao u vino i hodao po vodi očekuješ da učini isto ono što može jedan obični moderator na ovom sajtu?

Zato što to danas nije ništa novo, mislim to pretvaranje vode u vino to ti sada radi svaka druga vinarija da nam maže oči, vino samo domaće, vodu izbegavajte puna je žive.

A očekujem to od njega zato što je svemoguć i zamišljam ga kao Super Administratora koji je svuda prisutan, znači zamisli Kaizena e on bi bio iznad Kaizena imao bi verovatno nekoliko dugmića više na svom profilu.

Samo dvoje troje ljudi koji cijene da im je ovaj sajt đedovina.

Jesu modovi ta trojica što te jebu?

jebem ja tebi mater nenormalnu eto i preporucio bih ti neku mentalnu ustanovu

mislim da ovakve teme PUNO stete ovom nasem sajtu

jebem ja tebi mater imas svoje pravo da budes ateista ali ne ismevaj boga

Odakle ti to da sam ateista?

Otvaram ovu temu kako bih imao uvid u očekivanja Vukajlijaša vezana za ovaj fenomen koji će se vrlo brzo desiti obzirom da je treći kosovski boj u pripremi (Car Asad vs. Barak Šejtan Obama).

Zar ovdje nijesam lijepo rekao da vjerujem u ovaj fenomen?

EDIT:

pusi kurac

Neću

==================

MODERATORI KOLIKO PARA DA GA BANUJETE NA STALNO?! BEZ ZEZANJA!!!

Kako to da ja tebe nijesam primjetio do onog dana a ti tvrdiš da smaram... Zanimljivo, vjerovatno jer si krš od autora i čo'eka.

==================

Jesu modovi ta trojica što te jebu?

Vidiš da imam protekciju kod modova. Miču mi banove i te stvari. Ne mogu se ni samobanovati ka' čo'ek.

Modovi te vole, a drugi te jebu?! Pa što im dopuštaš?

Da se umoduje rasni. Toliko.
Inace, Hrist je musliman, mislim da nema razloga da silazi kao katolicanj ili powerslavac.

Ne jebu me Šalabajzere nego cijene da su fore iz trećeg osnovne i to što neću da odgovarama preko interneta na "jebanje majke," upravo to.
Vragolasti su.

EDIT: Dodao bih još i pomalo čudni... i spontani

Inace, Hrist je musliman, mislim da nema razloga da silazi kao katolicanj ili powerslavac.

I ja sam tako mislio ali onda mi je Valdemar iznio svoje mišljenje. Valdemar je pametan čo'ek i ja sada smatram da bi se Isus vratio kao hrišćanin. Pitanje je da li bi bio okrenut Vatikanu ili Moskvi.

necu vise da postujem na ovoj slini od teme