Prijava

Je li moralno uspavati psa?
Ja ću izgleda morati da uspavam moju Megi. Mislim znam da je svima odgovor u fazonu "bolje da umre pristojno nego da se muči" ali kad pogledate, moja Megi ne može da kaže da li to želi ili ne. Mislim znam da zvuči patetično ali nekako mi je glupo da uspavam psa ako on to možda ne bi htio. Ja u suštini dajem pravo nekome drugome da ubije mog kera. Zašto mora da bude tako nepošteno.

By: Pazl

Sale a koji je razlog?

Mislim što moraš da je uspavaš?
Vidim da ti je žao i da si tužan.

Rade, ovo je pazl postavio, a ja sam mu ucionio posto ne moze da otvara temu :)

Pa vas dvojica nas zajebavate.

sale saš biti banovan :D
pazl te iskorištava da troluje lolo

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=1885#post_2510451

E'o ođe da vidite šta drugi misle.

Inače, Megi je izgleda bolesna od lajšmanioze. Neizliječiva bolest...
Ne može da ide više od par koraka prije nego padne i može da jede samo iz ruke dok leži.

Definitivno je humanije da se Megi uspava nego da živi sa Pazlom , Megi se ne može odjaviti kada Pazl krene da smara .

Ne trolujem ljudi. Volio bih da ovog puta trolujem ali nažalost ne.

Ako je pas u bolovima i ako mu je kvalitet života nikakav.. Ne može da hoda i sl.. Onda je humano uspavati ga.. To je moje lično mišljenje.. I ja bih volela meni da prekinu muke kad bi mi se desilo neko sranje..

хахахахаха кбо

Delim misljenje sa lavandom.
Evo sad sam procit'o da nije izleciva bolest i da se moze staviti pod kontrolu samo, ali i tada se cesto vraca.

A kako vidim sta se sve desava tokom bolesti..
Najbolje je uspavati.
Skratis muke, jebiga.

snađeš se za spid i tutneš joj kvoter u vodu, vidjećeš kako će biti sretna i razdragana. to joj priredi za poslednji dan života, neka ga provede u ljubavi i veselju.

I ja bih volela meni da prekinu muke kad bi mi se desilo neko sranje..

Nik Vujičić se krsti dok ovo čita...

Možda da uspavaš sebe PAzl , pa ker iznenada ozdravi . Kontam da si ubio govno u njemu .

Набијем тебе и Пазла на курац, шчуо Сале?

A sto je ne vodis na plivanje u jezero svake veceri. I nadjes druga da te slika, da kacimo na fejs i muvamo ribe.