Prijava

u seselja

eidt: ne ne u tastaturu

E ovo si napisao samo da bi me zaintrigir'o, priznaj! I saćeš da odeš da spavaš a ja da razmišljam o tebi i tvojim doživljajima. Not cool, man, not cool.

Ma crnilo i sivilo, ne zezam se, a ne piše mi se. Loša priča, upoznaš razne ludake dok čekaš :) A morao sam da spavam, a i sad moram, izvini :)

maskiraj se u mene,ako hoces da sve picke pobegnu sto dalje

Bila žuraja sinoć. Bio go kurac. Naduvao se, napio ko stoka natuko neki šešir i naočare, uzeo ono svetlo zeleno za žuraje što se prelomi pa sija ( kako god da se zove boli me tuki) I skakao kao na rejvu uz najveća sranja današnje muzike jebo sebe retardiranog. Inače prehladio sam se i bio pod temperturom.
Maskiran je bio jedino neki mučenik što su ga naflekali ispred zgrade.

Jutros se probudio kao zombi jebeni. Cima groznica. Oću dušu da iskašljem, ne mogu da pričam koliko sam promukao.

Hvala svima na dobrim i manje dobrim pre svega duhovitim savetima. Drago mi je što sam napravio temu i nadam se da će pomoći nekom pošto meni jeste :D

u sta si se maskirao?u bg studenta ekonomije?

I kod nas 3. godina gimnazije organizuje godišnji maskenbal, prošle godine se razred neki maskirao u štrumfove.
Ja se razmišljam da napravim hoplitske stvari, pošto sam letos već napravio kacigu... http://www.stormthecastle.com/how-to-make-a/spartan-helmet.htm

za onaj 31 oktobar americki praznik se maskiraju po ns.ja i zaboravio prosle godine na to sranje,bili nesto za vikend maskirani jer je ono sranje padalo u ponedeljak ili tako nesto.ja se pogubio kada sam video gusare,klovnove,kurce,palce,mislio da opet neki festival cigana sviraca,alternativnih grckih umetnika i slicno...

I kod nas 3. godina gimnazije organizuje godišnji maskenbal, prošle godine se razred neki maskirao u štrumfove.

Jebote, ja pre neku noć sanjao da sam pojeo štrumpfa.

@Čvor - Megatrend odlikaša

@Peri od kartona ? Moj drug počeo da radi od metala ceo oklop. Radi i srednjovekovne košulje one metalne i noževe i ta sranja.

@Valdemar Gljive ? :D

Izvini Smorkić, palo mi na pamet. Ni ja ne volim bušilice, prave jako jeziv zvuk...

jese znate vas dvojica?

jese znate vas dvojica?

Koja dvojica?

on mlad,ti zelen...on luk,ti lukac...reko mozda ste istoga roda.

ma kakvi... samo su nam slični nadimci, to je sve...