Prijava

Није био сиса, али није ни живи/мртви светац каквим га приказују. Ево да ја дам неки свој суд... Мислим да је био бар дупло бољи човек и верник од већине осталих свештеника, владика и разних, али је и даље имао довољно мана и спорних изјава да би превукао на добру страну.

А то знаш као велики хришћанин и проучавалац Библије и Христовог учења, јел да?

хаха пази чупри, кад је била сахрана павлу, једна из одељења из гимназије ишла на сахрану и ај као, кад видиш сутра на фбу албум: PATRIJARHOVA SAHRANA лоло и она у неким позама у поворци.

Топ лел. Најјачи аргумент за Пају свеца и постојање бога који сам чуо је: "Толико људи је љубило икону тад, а нико није добио херпес или тако нешто".

Осто ми пост задњи на претходној страни...

Задње време дошло кад о хришћанству и њефовим вредностима расправљају секте са обрнутим пентаграмом на аватару. А посебно кад расправљају о хришћанским поступцима теолога кохи су цео живот провели у манастиру.

Без да улазим у саму тему која је тежак трансфер, ал ова ми је појава фасцинантна.

Осто ми пост задњи на претходној страни...

Задње време дошло кад о хришћанству и њефовим вредностима расправљају секте са обрнутим пентаграмом на аватару. А посебно кад расправљају о хришћанским поступцима теолога кохи су цео живот провели у манастиру.

Без да улазим у саму тему која је тежак трансфер, ал ова ми је појава фасцинантна.

Какве везе има аватар са мојим знањем о религији и вредностима хиршћанства? Кладим се да о томе више знам ја, или неко као Валдемар него човек који на хумористичком сајту има аватар проћелавог лика са мајицом: "МАЛА СКИДАЈ ГАЋЕ".

Шта ти коментаришеш моју тему кад ниси цео живот провео отварајући и проучавајући разне форумске теме? Знаш ти колики сам ја нолајфер и колико сам тема отворио, је ли бре, дечко?

Ајде мрш Алекс, ако немаш шта паметно да кажеш на тему, немој да просипаш своје сраћкасте изјаве и неке глупе нападе на аватаре и трипујеш неког заштитника верника на интернету.

Док не дође неко ко је лично знао Павла и каже: "Он је мислио и говорио то то то и то, зато што то то то и то, и заправо је много добар човек" за мене он није ништа више осим обичан патријарх једне од стотине религија које трипују да су баш оне тачне и скуп клипова и цитата.

Из твојих постова се види да ти је знање о хришћанству на нивоу знања о историји оних који гледају Хистори (онај са ванземаљцима).

Не знам где си видео да сам говорио о свом моралу или узвишености? Говорио сам о фсцинантној појави да нам је земља пуна тренера, политиколога, а ево сада видимо да имамо и теологе.

Најјачи део теме је кад читам и ту и тамо улећу коментари овог расног који имају смисла колико и пиксла на бицикли. Нико жив га не јебе 2%, људи прескачу као да су његови постови рекламе за продужавање курца и јебање црнкиње Светлане у околини Смедерева ахах.

Што се тиче саме теме, иако нисам верник, сврставам себе у групу људи која тренутно не верује у ништа, али не искључујем постојање "нечега". Дакле нисам тотални атеиста. Оно што ми никад није било јасно је зашто људи који су верници крше сваки јебени закон и правило вере коју исповедају (поготову хришћани)? Прво то, а друго зашто имају потребу да слушају попове, архиепископе, калуђере, шта већ? Као да ти можеш да знаш какав је човек био Павле на основу његових интервјуа и дела. Можда је стварно био сиса од човека, и то знају само његови најмилији, а можда и није. Као да је битно. А они који се ложе и који су падали у транс кад је умро су посебни специјалци, који немају појма о њему, него виде слику маторог сенилног чиче који је и те '91. једва склапао три речи (да не причам пред смрт) који "делује скромно и поповски" па 'ајде да га жалимо.

Дечко, у чему је фора нападати људе који анонимно пишу на интернету на основу њихових аватара? Види се да си будала заслепљена сопстевним егом и трипом да си ухватио бога за муда и не желиш да видиш даље од овог аватара који нема везе са религијом, него је албум кавер једног бенда.

ja sam rasan
dureksu meni se bog ukazao

http://img33.imageshack.us/img33/9444/j8a1.png
GASI TA GOVNA I U KREVET

Е да, и да кажем да ми ИЗУЗЕТНО ИДЕ НА КУРАЦ кад вам пост остане на последњој страни, па га копирате опет и издркавате се са КМЕ ОСТ'О МИ ПОСТ НА КРАЈУ СТРАНЕ НЕЋЕ НИКО ДА ВИДИ.

КОГА БОЛИ КУРАЦ? Ако треба да се види, видеће се, сумњам да сте рекли нешто просветљујуће што ће нам животе из корена променити. Јебао вас центар пажње.

Mozda je Paja u svoja 4 zida ipak konzumirao decake. Nikad ne mozemo znati.

Најјачи део теме је кад читам и ту и тамо улећу коментари овог расног који имају смисла колико и пиксла на бицикли. Нико жив га не јебе 2%, људи прескачу као да су његови постови рекламе за продужавање курца и јебање црнкиње Светлане у околини Смедерева ахах.

Што се тиче саме теме, иако нисам верник, сврставам себе у групу људи која тренутно не верује у ништа, али не искључујем постојање "нечега". Дакле нисам тотални атеиста. Оно што ми никад није било јасно је зашто људи који су верници крше сваки јебени закон и правило вере коју исповедају (поготову хришћани)? Прво то, а друго зашто имају потребу да слушају попове, архиепископе, калуђере, шта већ? Као да ти можеш да знаш какав је човек био Павле на основу његових интервјуа и дела. Можда је стварно био сиса од човека, и то знају само његови најмилији, а можда и није. Као да је битно. А они који се ложе и који су падали у транс кад је умро су посебни специјалци, који немају појма о њему, него виде слику маторог сенилног чиче који је и те '91. једва склапао три речи (да не причам пред смрт) који "делује скромно и поповски" па 'ајде да га жалимо.

То је отприлике то.

Molim vas, bez nepotrebne svađe. Ostavimo Pavla da počiva u miru i ne rukovodimo se izjavama jednog Čanka koji je gostovao na skupu "Srijem Hrvatskoj" prilikom analize Pavlovog života, već načinom na koji ga je vodio i mislima koje je izrekao. A vi svi jako dobro znate ko je on i šta i kakav je bio, neću da ulazim dublje u to. Ateistima da poručim jedno:Život bez Boga je besmislen. Vaš lični bes prema Bogu iz ko zna kojih razloga nikako ne može da bude dokaz o Njegovom nepostojanju i zato bih vas zamolio da ne rasuđujete o Bogu iz perspektive svoje srdžbe, već iz realne, nepristrasne i potkrepljene argumentima.

Пеки д џем

Најјачи део теме је кад читам и ту и тамо улећу коментари овог расног који имају смисла колико и пиксла на бицикли. Нико жив га не јебе 2%, људи прескачу као да су његови постови рекламе за продужавање курца и јебање црнкиње Светлане у околини Смедерева ахах.

Хахахаха, истина :)