Prijava

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/406382/G6-kao-SFRJ-Inicijativa-za-formiranje-parlamentarne-skupstine-zapadnog-Balkana

Лидери Србије, БиХ, Црне Горе, Албаније и Македоније требало би крајем месеца на заседању Генералне Скупштине да разговарају о формирању заједничке парламентарне скупштине.

Какво је ваше мишљење о томе?

Ништа чудно. Кад још видиш и карту коју су поставили, без Војводине и са приморским делом Хрватске и европским делом Турске, видиш да се уствари ради о мапи Душановог царства, на чијој обнови светске тајне службе раде већ дуже време, јер су израчунали да би се тиме решили сви проблеми на овом подручју.

Ако бих још могао да додам, оно што аутори текста не знају, у плану је још да се та нова држава која би се овим потезом кренула стварати назове Сарматум, по прапостојбини Срба, из које су се доселили 10.000 година п.н.е., како је израчунао наш еминентни научник Јован И. Деретић.

Само још да се заврши рат између нас и Хрвата, што се на овој седници очекује, и кренуће се у идеју стварања Сарматума.

TOMA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA

Beneluks za sirotinju. Šta mi taćno dobijamo savezom sa Albanijom? Pošto ih i ovde pun kurac imamo, mislim da bi uvoženje i naseljavanje tolikog broja poslastičara bilo loše po zdravlje nacije. Ali realno, vrhunska ekonomska saradnja sa Albancima i Bosancima kojima je ekonomija još gora od naše.

Мислиш као регионална лига нешто?

ЈЕБАЋЕМО ХАЈДУК СПЛИТ.

kakve zajebane zemlje.ima da prosperiramo.nasli zemlje koje su gore od nas.zamisli kada oni kazu:'to,bicemo sa srbijom"...koliko li su oni tek u kurcu.

сјајна прилика да веља илић пијан навуче неког шиптара песницом. или можда чак столицом

подржавам

Nema ovde splita peki. JEBAĆEMO FLJAMUNTARI

Jeste čuli da nam predsednik delio ordenje amerima hahahah

Beneluks za sirotinju. Šta mi taćno dobijamo savezom sa Albanijom? Pošto ih i ovde pun kurac imamo, mislim da bi uvoženje i naseljavanje tolikog broja poslastičara bilo loše po zdravlje nacije. Ali realno, vrhunska ekonomska saradnja sa Albancima i Bosancima kojima je ekonomija još gora od naše.

Јес ти луд? Па ЦЕФТА је једино тржиште где остварујемо суфицит. Баш зато што су сиротиња сигурно неће да купују Моцарт кугле, него Манч Мелоу.

Али без обзира на то, једини разлог овог савеза је обнова Душановог царства. И даопет сви живимо ко људи, ко некад што се живело лепо.

Шта курац, па јел учили они гејеографију у школама, какав бре западни Балкан без Кроатије?

Haha vid stvarno bez vojvodine
MI U VOJVODINI SMO JEVROPA VI STE BALKAN SIROTINJA

havla vam za 99tu...otvorili ste nam oci.prso taj toma.oni prosli su makar sistemski znali kome da se uvlace.ovaj se sjebo,uvlaci se svima,pogubice se.mozda istom coveku da dva ordena.izgubi papir gde je sve pisao.pretsolonaslednikovom pomocniku,savetniku za ekonomiju zambije urucujem vukovu diplomu...sa bedzom dositeja...

Jedva čekam da se Velja ili Marjan pretvore u Punišu