Prijava

Breša ako bogda vraća se

najvise bih voleo da se vrati perudja.bili su pre mnogo nezgodna ekipa sa kultnim igracima.
ze maria,tedesko,zizis vrizas,rapaic,nakata...
bresa je imala najneverovatnijeg spica.darija hubnera.nijedan selektor ga nije voleo jer je po ceo dan visio u kafani koja mu je u sklopu kuce.a bio je strasan igrac.

http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Fudbal/a485599/SMS-i-Juve-dogovoreno-Ceka-se-Lacio.html
nadam se da ce vise preci u juve.da se vidi koliko je najbolji vezista serije a.lacio mu nabio cenu,nagurali mu golova protiv kaljarija i djenove,pa da vidimo realno koliko vredi u juveu.koliko se sere o njemu,a koliko igra,ni blizu 100 miliona ne vredi koliko ocekuju nedokazni ljudi u laciju koji nece da priznaju da se se zajebali kada ga nisu prodali prosle sezone.

Лотито Италијан побегао из Суперлиге по изјавама, нешто скоро био лупио да је одбио типа 180 милиона евра за њега.... А има Јувентус скауте који ће се бавити квалитетом играча свакако....

kvaljarela sa 36 i kusur godina najbolji strelac lige.sto bi rekao mihajlovski kao vino je.sto stariji to je sve bolji.

Je l mene neko jebe da je Atalanta e Atalanta, tim koji je poslednjih par godina često na relacija Serija A-Serija B ne samo treća na tabeli dakle idu u LŠ dogodine sa Juventusom, Napolijem i za sad Interom, nego su i najefikasniji tim u celoj ligi (po broju postignutih golova)? Pa ono svaka im čast. Još i činjenica da su igrali finale kupa. Zaista odlična sezona za bootleg Inter iz Bergama lolo

zapata,gomez i ilicic imaju sezone zivota.a i generalno tim dobro igra.secam ih se iz prosle sezone lige uefa gde su ubijali i igrali najbolji fudbal.po onome sto sam ja video.jebi ga naleta na borusiju dortmund.nisu ni tu lose igrali.bas ekipa za koju mozes instant poceti da navijas.otprilike lester italijanske lige.samo sto ovde juve ima toliko dominaciju da nema sanse da budu toliko iznenadjenje.po nekom mom misljenju italijanska liga je u kurcu.ne u tolikom kao pre par godina, ali opet.to je jos jedan faktor koji im je pomogao.

Па претпрошле сезоне су били четврти, прошле исто негде у врху, типа шести, седми, од како их је преузео Гасперини одлично играју.... А дали су више голова од Јувентуса јер је једино Роналдо крштено играо од нападача тамо, а мислим да је не само једини дао преко 20 голова већ да је и једини има двоцифрени број голова рачунајући сва такмичења....
А увек Италијани имају те маторце што играју добро, Кваљарела је и прошле исто дао фин број голова, пре њега Лука Тони па Ди Натале па Клосе....

Tamo neke 2001. eventualno 2002. sam krenuo da aktivno pratim fudbal, naravno pratio sam Seriju A i Inter najviše ne znam od tad mi je nekako usađeno da mi je Inter omiljeni strani klub, iako za divno čudo gotivim još par Italijanskih klubova među kojima je i Interov najveći rival Milan hahhahaa.

Odlično znači ima Inter solidnog potencijala da narednih par sezona osigura 3. mesto u ligi i redovno igranje LŠ.

nisam pratio.
pogledam sada satsav juvea kada ono na klupi bufon.igrace do 50te samo da osvoji ls.