Prijava

Моје саучешће :(

All dogs go to heaven!
:(

Моје саучешће...:(

imas negde temu o psima gde pezos objasnjava

kasno ti je za kupiranje sad, kupiraju ih u prvih nedelju dana...
a i nemas potrebe, ni rotovi se vise ne smeju kupirati po FCI, tako da slabo ce koji vet i hteti da ti odradi to...mada rade i dalje...
kako ce to da izgleda jbt, haski i rot :D
na koga vise lici?

Добих данас на поклон једно штене Ротвајлера (тачније, мајка му је Хаски, ћале Рот) старо два месеца. Е сад, пошто немам искуства са оваквим расама, ме занима, оно у вези купирања репчине: да или не? Није ли касно сад за то? Колико кошта, уосталом (капирам да то ветеринар ради, њет?) ?

(а и ја сам изабрао озбиљну тему у пм да питам ово лоло)

kasno ti je za kupiranje sad, kupiraju ih u prvih nedelju dana...
a i nemas potrebe, ni rotovi se vise ne smeju kupirati po FCI, tako da slabo ce koji vet i hteti da ti odradi to...mada rade i dalje...
kako ce to da izgleda jbt, haski i rot :D
na koga vise lici?

Ма да, ево баш са братом причам, каже није касно, али нема потребе...
Исти Рот брате, видећемо кад порасте, јел ће да повуче на Хаскија нешто.

pa ono...ne znam bas kolko je dobro seci rep stenetu koje ima vec dva meseca...otvrdlo mu to sad sve....
usi mogu da se seku, al rep ne znam bas...

NIJE TO BAS NAJPAMETNIJE
rep se sece tako sto se cvrsto zaveze kanap oko repa i on sam otpadne, sad je kasno

Da nisi racunao kucku kad si brojao ranije?

Окотила ми се кучка пре два дана. Било их је 4, а јутрос кад сам се пробудио само 3. Сумњам у то да га је појела, ако се узме у обзир да воли да једе своја говна.

Moj azijat, ovde se nesto raznežio, sigurno jer mi je odmagao sa utovarom ovijeh dzakova

jutros jedna zena kolko je sitna u picku materinu vodi rota, on sve zapisava komsijinu ogradu

Окотила ми се кучка пре два дана. Било их је 4, а јутрос кад сам се пробудио само 3. Сумњам у то да га је појела, ако се узме у обзир да воли да једе своја говна.

Ako je kuja imala teško i bolno koćenje, onda se može desiti da pojede neko štene, ili sve štence.

Nemoj da bi neko rekao da ne liči na makaki majmunče :)

http://www.dodaj.rs/f/37/vU/1S1cKSkt/1/1002462.jpg