VRATITE TEME "OTKLJUCAJTE TEMU "ODBANUJTE FEJDAAAA"" U PODFORUM PREDLOZI ZA POBOLJSANJE SAJTA

  1. http://vukajlija.com/forum/teme/56475-otkljucajte-temu-odbanujte-fejdaaaa
    tema je na mestu, sto ste je premestali uopste? jel krsi neka pravila nesto? LICI LI VAM OVO NA IGRU?

  2. U kog uzimaš, daj broj.

  3. VRATITE TEMU TAMO ILI CU DA OTVORIM NOVU TEMU TAMO KOJA PREDLAZE DA SE OTKLJUCA TEMA U KOJOJ SE PREDLAZE DA SE ODBANUJE FEJD

  4. Meni liči na igru, bolje nego da mi liči na namerno provociranje. Nemam pojma o razlogu banovanja Fejda, niti me interesuje. Ne znam zašto toliko insistiraš na njegovom odbanu ali znaš i sam da za to treba da se obratiš moderatoru. Ovakvo spemovanje temama se ne bi tolerisalo nikom, i to znaš.

  5. Nisam zatvorio prvu temu, ali se slažem sa njenim zaključavanjem, ovu drugu sam prebacio u igre i neću je vratiti.

  6. bruce, ja sam jednu temu otvorio, koja je na mestu, al je zakljucana...nju ostavi u zivotu, ostale mozes da pozakljucavas

    a na kaku provokacij mislis? od strane mene ili moda koji je prebacio u igre i zakljucao originalnu?

  7. Ne znam zašto toliko insistiraš na njegovom odbanu ali znaš i sam da za to treba da se obratiš moderatoru.

    http://i40.tinypic.com/15xqum0.png

    uradio to pre 3 dana, da citas pazljivo sta sam napisao u prvom postu u prosloj temi video bi to, mozda je nebi ni prebacio u igre...nego bi je podrzao

  8. Originalnu nisam ja zaključao i ne znam ko je, ali sam drugu ukapirao kao zajebanciju. Ako želiš da ti se tema otključa to si mogao da mi kažeš na PVT umesto da spemuješ forum.

  9. svejedno kako cu ti reci, vamo ili tamo, a vamo je mogu videti i drugi modovi

  10. Nije svejedno, ali se raspravljaš sa pogrešnim čovekom. Otključaću prvu temu, a zaključati ovu. Što se tiče odbana za Fejda, od mene ga neće dobiti dok to ne odluči mod koji je banovao.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.