Prijava

ЈО МЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

оћемо ли играт гомна? :Д

Ovako stoje stvari.

Dat nam je nov link, adresa servera i password ostaje ista zasad i to se ne menja, rečeno mi je da će biti produženo vreme servera za sve ovo što nije radio kako treba a kolko tačno dana ne znam još to tek treba da se vidi i da se sredi.

Admini su ponovo dodati, mape su ponovo dodate, mapsajkl vraćen i to je to.

Možda će se desiti da ponekad zakoči i zašteka ali mi je obećano da iako se tako nešto desi da će to biti veooooma retko.

Rade, meni pise pored imena servera 'Not responding' nije u funkciji

Vidim i ja. A evo i zašto.

19.10.2013. 14:01 - Produzenje za premium servere NOVA PORUKA
Dodali smo svima na premium servere u orion telekomu 10 dana kao kompenzaciju mada i dalje nemam pravo resenje, cekamo ponudu od drugog data centra (SBB) pa da se selimo jer od oriona nema vise vajde :(

Upravo traje selidba servera, malo strpljenja samo. I evo dobili smo 10 dana gratis tako da nam server sad traje do 6. novembra umesto do 27 oktobra.

ajde neko na kanter
možete li vi ući na kanter

Evo upadam i ja sad.

kud svi pobjegoše odjednom

Oće neko sad?
Ajteeeeeeee

Jebote kako ulazite koj moj... Meni i dalje pise da je Not Responding!!!!

Meni prvo pise not responding, pa onda rifresujem, i sve je u redu.

Meni prvo pise not responding, pa onda rifresujem, i sve je u redu.

+1
Nego jel hoće neko da igra?

Nova poruka

20.10.2013. 14:01 - Novosti Orion Telekom NOVA PORUKA
Juce i do sada je sve stabilno, sredili smo tunel, serveri rade sasvim lepo, napadi i dalje idu ali ih nemacka lagano blokira.

Ovako je sada nekima ping bolji nekima losiji, pogotovo hrvatima ce se sada vise isplatiti da igraju na lite serverima.

Posle jos nekoliko dana testiranja ovoga cemo raditi na tome da prikljucimo i srpski link kako bi se ljudima iz srbije ping stavio na normalu jer sada je 35-40

Jebem ti server meni i dajle pise not responding sta koj kurac!?!? rifrešujem gomno 20 puta isti kurac!

Radi server, sad smo igrali nas 3-4

Има неко пет за петВСпет у лану, играоница нека нешто?
Добјаснимо.