Prijava

Da mi je neko rekao da ću na RTCG-u slušati o crnogorskom srpstvu i pogromu srba na kosovu... pa malo je reći da ne bih verovao. sagnite se kad hodate podgoricom, ima masu preletača. vraćaju se na fabrička.

Velikan je umro, i treba ga valjano ispratiti, slažem se.

Al da stotine celiva istu ikonu u doba pandemije, ne ulazi mi u glavu, i nikad neće.

Aj za maske i mogu da razumem da postoji neka debata stite li ili ne (mada ne bi trebala da postoji) ali ovo je KONTAKT USTA NA USTA BOKTE ČOVEČE

istu kasiku lizu zdrav bolestan radnik mocnik gej hetero dete penzioner samohrana majka konobar, praznik hriscanstva

da, do sad su sve mere bile baš efikasne, crna gora najzaraženija država u evropi u odnosu na broj stanovnika. posebno su pomogli milovi skupovi. nosite se vi u kurac i pustite nas da izginemo ako hoćemo

srbijanci be like: nisam glasao protiv vučića jer me bilo strah korone

Srpstvo je nepovratno osakaćeno ovim gubitkom

Đe je i šta radi autor Gićo

Dilane, kakvi su ovo antisrpski ispadi, ti bi se vidim na lomaci ogrejo

Ja zelen lukac prištevac i anđelkons najveći srbi na sajtu

Svrstaj se, junace. Nu da ti dam ocinski savet. Ka' sto ste vi meni od srca more otkinuli. Razocara' si me, Dilane. Razocara'

Za 12 eura soba u Sutomoru te uvijek čeka.Nemoj da ti govore drugačije razni srbomrsci, kolegice i beliludiznikovi

Aj ti mene popusi kurac, pa da ti posle velim, kako je to bilo pravo. Znas li sa koga razgovaras

Eto, paninaro zna, pa posalji njega da za tebe pregovara. Kad su tebi vec usta zasili. Muci. Muci, jado

kad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
rosoneri
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

A nemoj meni, Dilane. Znam te jos od kad si koljevka bio. Mrs, dzukelo prodana. Os da ti skinem sta sa tavana, pa da se vratis sebi, dzukelo?