Prijava

Увати је за сису и реци: госпођице, ваша дојка је антена за комуникацију са мојом родном планетом Омега Мастурбус из галаксије Андромеда, молим вас, само желим да се чујем са мојима, и да видим да ли је мој свемирски кер преживео операцију спуштања левог тестиса, молим вас, недостаје ми дом :'(((((

stavili mi moderatori post na poslednje mesto, pa da ponovim:

inače imam ortaka koji je na ljubavni sastanak sa jednom klinkom za koju se zna da je okorela sponzoruša i da je za pare lizala spermu sa haube jednom liku što je svršio to, e pa taj ortak poneo ceo bunt lažnih novčanica, jako dobro odrađenih, a imo pravih samo 500-600 din...imo i evre i dinare, bukvalno puna dva đžepa. I onda su ga za tih pola sata dok je sedeo sa njom zvala tri ortaka koja su mu tražila kao pare da im pozajmi ako ima hitno (svaki posebno), jednom je pozajmio kao 1200 evra, drugom 18 000 diđži, trećem nemam pojma kolko...maloj oči poispadale. Kao vrati kad budeš imao. Trebam li da napomenem da je jebao jedno 2-3 puta posle toga? Samo jebiga mali kraj pa se brzo pročulo i mala sazna i nije htela više da mu se javlja

pitaj je jel upala u kazan sa pasuljom kad je bila mala

Kupi kilo sitnih kolača i stavi na oval omanji, uzmi oval u ruke i tako joj pridji, kad zamane duzme ti reci: INSISTIRAM NA ROZEN TORTI SLATKA JE KO TI! posle ce verovatno i doci do seksa

Pitaj je jel joj ćale terorista. Uvek radi.

А шта као остали колачи нису слатки? НЕ МОЖЕ ТАКО НЕМОЈ ДА ГА СЛУШАШ, УВРЕДИЋЕ СЕ И НЕЋЕ ТИ ДАТИ ПОСЛЕ!

Могу ја да ти помогнем, за јефтине паре дајем часове мувања.

ko u onoj tvojoj defci kornelije,lolo

Питај је је л' јој ћале зубар, јер је права пломба!
И не слушај корнелија, никад!

ne znam dal će ti ovo pomoći oko muvanja, al sad sam se setio kad je jedan drug u osnovnoj, koji je inače kvaran ko šupalj zub, drugom ortaku stavio u sendvič malo mačije govno i razmazao štapićem od sladoleda. Ovaj otišo da uzme još nešto u kantinu, a njemu ostavio sendvič da pričuva...hahah kad se setim kako je jeo i u isto vreme kreno da povraća

Пошто нећеш да кажеш шта је, које па да ти лијепо помогнемо, онда овако. Лијепо скупи муда и најискреније јој приђи. Реци да си је примјетио и да ти се врзма по глави већ неко вријеме, питај је да изађете. Ако те и испали, шишти ти лијево јаје, макар знаш да си покушао, боље и то него да смишљаш глупе фазоне за прилазак.

ĆUTI ĆUTI ENEMI! LUTČE, možeš i da kupiš frikomova lisnata peciva i da ih staviš na oval, i pridješ, i kažeš ĆAO, HOĆEŠ LI JEDNU ROLOVANU VIRŠLICU i namigneš. Ako potvrdi, računaj da si ga do pola več ubacio... imam i varijaciju sa pudingom, roštiljem, slavskim kolačem i medaljonima od tikvica..

Океј, сад знамо да Митке не јебе. Ни њега немој да слушаш.

Mitke, tema je za trolovanje...btw čisto da se nadovežem pošto je on krenuo ozbiljno, najbolje je spontano, slučajno započnete priču, pozoveš je na pivo, ona ne dođe i tako. Mislim, ova prva da koraka su dobra, ako te ispali posle, jebeš ga, solidarišeš se sa menom...i naravno, praviš se da ti šišti levo jaje...

jesi razvijen. nisi jel? napucas se brate u teretani i kad si joj blizu stisnes se ko da ces da seres i pasce na tvoj deltoid garant! koja jos to nije pala na DELTOID BRE!

možeš i da kupiš frikomova lisnata peciva i da ih staviš na oval, i pridješ, i kažeš ĆAO, HOĆEŠ LI JEDNU ROLOVANU VIRŠLICU i namigneš.

Е ово је већ нешто... Ал прво испеци та пецива, немој онако жива на овал. Овал не трпи неукусне и лоше спремљене ствари...