Prijava

Вид' стварно, гере стоји у подфоруму шизење... Мада је паметније да си стварно ријешио да приђеш некој него да се зајебаваш овдје по Вукајлији.

Колко ми иде на курац реч троловање, почели сте да је користите као и комплекс, ни за једно не знате шта значи.

Ти Јебачу мора да имаш неки комплекс! Мора да је од троловања!

Не, немој јој прићи, хоћи из далека да волиш и желиш ока њена два.

Dobro, lapsus skribere. Nisam mogao da se setim koju drugu reč da stavim...Aj sad idi leči svoje komplekse negde drugde.
EDIT: A mogao sam da napišem da je tema za šizenje. Jebeš ga, oporavljam se još od ekskurzije i toga što nije došla na pivo :(

al trolujete, kompleksaši!

Aj sad idi leči svoje komplekse negde drugde.

Уууу шта ми реко, одо тражим трајни бан.

pitaj jel joj je sloboda čačak u nekom rodu..
kad te pita što, ti reci da ti je usisala pare za jedno veče lolo
koi sam vragolan

Уууу шта ми реко, одо тражим трајни бан.

Alo, kompleksaše jedan, jesi ti svestan da te trolujem?

Izvini, izgubio sam psa, mozda si ga videla, mali, beo, celav, bez nogu...

Slaži je da boluješ od kancera i da je ona verovatno poslednja devojka koja će ti se u bolnom, kratkom i tužnom preostatku života svideti.

Pitaj je koju slavu slavi.
Ako ti kaže nešto ti reci da ti sveti Dimitrije drug.
Ako ne slavi ništa pitaj je koje je godište ili reci da liči na tvoju majku kad je bila mladja

Reci joj da si do nedavno bio moderator na Vukajliji. Ako to ne uspe, ne znam šta će.

ako slavi Djurdjevdan
oteraj je u kurac
ciganski
ahaaha

Reci joj da si vlasnik Vukajlije. Ja se hvalio da sam autor, jedna (drugarica) utripovala da sam kaizen. Bilo je kul. I posle se smorila kad sam kobjasnio da samo piskaram povremeno...

zašto je ne zaprosiš?

. imam i varijaciju sa pudingom, roštiljem, slavskim kolačem i medaljonima od tikvica..

Voleo bih da ovo cujem.

Ima u prodaji vec neko vreme da se kupi, verujem da vecina zna, kao pakovanje zvaka ali unutra je buba koja te opali po prstu kad krenes da izvuces zvaku koja je za nju fiksirana. Radi pomocu mehanizma federa. E TAKO CES DA JOJ PRIDJES! kad je klepne po prstu ona ce da pocne da skida da odvaja, ruke ce joj prakticno biti zauzete.E TAD JE TVOJ MOMENAT, SCEPAJ JE GUZICU I ODGNI OD ZEMLJE I RECI OCES LI POCI SA MNOM DRAGA VOLIM TE!

Mojne joj prilazit, možda je gej.