Prijava

ovo je originalno...
Lijepo cu se ocesljati
dotjerati, opeglati
mirisat' cu kao ruza
volices me ti, to znam

Kupicu ti nanulice
od bisera ogrlice
i kolace i bombone
za poljubac sve cu da ti dam

reci da mozes da banujes autora ja sam rasan

reci joj da postis ponedeljkom.

5 piva i 3 rakije i ništa ti više ne treba

rakije popijes na eks,a pivo polako.posle toga ce te boleti kurac kako si joj pris'o.pravi savet deniskeseksksks

ponesi armoniku i otpevaj
SVIDJAŠ MI SE SVIDJAŠ TO NE MOGU KRITI
S LEPOM ŽENOM NE ZNAM PRIJATELJ JA BITI

o vid promenila se tema, dakle znaci: "pojedes dve tri kile pasulja, popijes dve tri litre vode, odspavas jedno dva tri dana " i kad joj prdnes, oduvaces je s nogu

Pa pod prozor, kako drugačije...

kažeš ortacima da joj sačekaju ćaleta sa fantomkama i umlate ga, a ti u međuvremenu kao naiđeš i istučeš ih karateom. Onda ga kao odvedeš kući da ona vidi da si ga ti doveo...posle će dozvoliti da je odvedeš na večeru. Al ti onako indirektno reci kao ''znate, nije mi bila plata zadnjih par meseci..tj. ne radim uopšte nemam posla i ne zanima me da radim, jao jebem ti državu kad mladi ne mogu ni na večeru da odu'', da bi ti on dao onda pare. Nju odvedeš na kiosk da jedete. em si dobio ćerku, em ti je ostalo para od večere

priđi
budi kul
zapodeni priču o Hristu
daj joj crkveni kalendar

govori uvek u aoristu

Predvidiš njenu trajektoriju, onda joj se u pogodnom trenutku isprečiš na put i kažeš:
Dok ja razmišljam kako da ti priđem, vidim, ne gubiš vreme, nego prilaziš ti meni. Nismo mali, znamo šta nam je činiti!

Ali,

zapodeni priču o Hristu

hahahahah, stvarno, plus, patrik, yes!

Namaži se slaninom, neće moć da ti odoli.

eto vidiš Natnat već pečena ;)

Izvedeš je na ručak u neku studentsku menzu kad je pasulj i bečka pa joj daš pola bečke i sokić ili 5+ napolitanku.

daš joj crkveni kalendar i pitaš koju slavu slavi.
Kad ti kaže ti izvadiš svoj kalendar i zaokružiš i dodaš u napomene "jebo bi ovu"

Nabereš kopriva, u'vatiš je za ruku i kažeš:
Slušaj, mala, bolje da te žare moji brkovi, nego da te ožarim ovim koprivama!