Prijava

Питај је је л' може да стане у кашичицу, јер је прави шећер, хехе.

Савиј се до земље да изгледаш што мање, крени неартикулисано да скачеш и саопшти јој: Да си моја девојчица живела би ко краљица, дању ко краљица ноћу ко царица!

Priđeš i kažeš da bićeš kratak jer ženska ima strahovit batak!

Савиј се до земље да изгледаш што мање, крени неартикулисано да скачеш и саопшти јој: Да си моја девојчица живела би ко краљица, дању ко краљица ноћу ко царица!

Ja sam romantik ja bi joj zapevo "Kad bi moja biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"

Natnate, s tom forom ne bi smuvala ni kafe-kuvaricu na autobuskoj stanici, sreća pa si žensko lolo

Šta ti znaš, nisi ti žensko :-p

Jednostavno je.
Pogledaš je pravo u oči, nakriviš brk u desno i kažeš "Od kojih si kuća?".

Imam sjajnu ideju....ali ne verujem da imaš konja, jebi ga...

"Од који' си грла говедо" ? Има и та варијаицја. :)

Dođi sa mečkom, i reci da ti je mečka samo prolazna avantura, a da je ona ta koju si cijeli život čekao.

Natka ako je tako dobra ideja, pozajmićemo konja.

Сад ми паде цимер ненормални на памет. Прошле године дјевојке-промотерке из неког клуба биле прерушене у дедамразице и промовисале прославу Нове године. Цимер кад их је видио, полудио, почео да скаче око њих и к'о мало дијете да се дерња: "Хоћу ја пакетић, хоћу ја пакетић!" И курва на крају измољакао број од ове једне, водали се нешто кратко. Шта је будали пало на памет у тренутнку, ја нисам могао да вјерујем.

Natka ako je tako dobra ideja, pozajmićemo konja.

Ma ideja je odlična, ali bolje da je sačuvam za sebe :))

Дај пичке, знам да имаш!
Увијек упали, јер мора да се зна ко је газда.

Planiraš nekoga da zavedeš uz pomoć konja?
Da zovemo konjički klub odma'!

JA NE JEBEM I NEĆU TE JEBATI.
Uvek ne upali.

У дискаћу јој наручиш крш вино, кажеш конобару да метне у лед и однесе, приђеш, узмеш пуну шаку леда, дивљачки разбијеш о денс флор и кажеш: е сад кад смо пробили лед могли би се и упознат.

PITAJ BRAVO

Ovo je najbolji post na temi!