Prijava

ajmo savet

stao sam na početku treće sezone jer je serija govno

da li serija nadalje postaje bolja ili gora i preporučujete li da pogledam

E je l ovo ono sa nekim zombijima kao? Ozbiljno pitam, nikad nisam pratio ni seriju, ni čitao strip.

Meni je od trece sezone serija krenula nabolje a ti Radj bataljuj slobodno. Serija ide jedna dobra pa 6-7 losih epizoda sto je ok kad gledas jednu epizodu sedmicno ali da me neko natera da odgledam sedam sezona u cugu mislim da bi se ubio.

hvala lepo, razrešena mi je dilema za sva vremena

Serija ide jedna dobra pa 6-7 losih epizoda

Niđe veze. Činjenica je da postoje epizode koje su samo fileri, ali ovde je mnogo (ponekad možda i previše) bačen akcenat na dramu. Generalno ovo i nije baš klasična priča o zombijima pošto nije slešer na svaka dva minuta, već ima tu silnih kuraca i dešavanja sa različitim likovima kojima je uvek po neka epizoda posvećena.

sugava serija
prekinuo na sredini druge sezone kad su poceli sa kurvanjem i ljubavnim trouglovima aaaaaaaaaa

Odgledao sam sve sezone, teško sranje je ne bih preporučio

prva i druga epizoda u zadnjoj sezoni su bile dobre, u trecoj su poceli da dave i rastezu.ta serija je popularna mahom medju klincima koliko sam primetio.sto neko rece ima dobrih epizoda ali ima i losih.mislim da joj je realnaocena 7/10

Одгледао сам све до сада бар 10 пута. После сваке полусезоне одгледао све серијале из почетка. Има фантастичних серија а има и понека досадна. Кад гледаш у цугу супер је. У сваком случају серија коју , бар ја, могу гледати милион пута да ми не досади. Као и Ратове звезда...

najbolja serija posle sejmlesa. Mada zato sto sam ja napaljen na te apokalipse i to...al je serija puna toliko nelogicnosti da je jezivo koliko smara, uglavnom gledam jer cesto bude neko dobro psihicko mucenje i to...iako sad pred kraj zombiji nemaju nikakvu ulogu otprilike uloga u seriji im je sad kao neki insekti i to, nista ne uticu na radnju, sve se sad svodi na brobu ljudi protiv ljudi....al ponavljam puno je tako nekog nerealnog reagovanja ljudi u raznim situacijama da je jezivo za gledanje

Nije loša serija, sad pokušavam da odgledam sve, kako mi dođe, gledam kad ne mogu da spavam, i do pete epizode stigao sam, može da se gleda. Sad, da li neka epizoda smara a neka ne, zavisi od onoga ko je gleda, šta mu se sviđa, neka ima više akcije, a neka je više posvećena psihologiji i intrigama i odnosima među ljudima i preživelim zajednicama. Doduše, stvarno nisu sve na istom nivou. Gledao sam na preskok par epizoda iz poslednjeg serijala, što kaže Pezos, sad zombiji kao insekti, ali jebi ga, do sedmog serijala (ne znam koliko je to godina prošlo u seriji) i zombiji su se prilično istrošili fizički, a i ljudi su naučili šta s njima, ono, šipku u glavu i gotovo. Ne znam da li je puno nerealnog reagovanja, ne znam kako bih ja ili iko koga znam reagovao u takvim situacijama, a možemo delimično da saznamo, ako nisu zombiji u pitanju, pošto je u pitanju gubitak voljenih, nasilje, otimanje, preživljavanje, ali ako jesu zombiji, teško da hoćemo.
Nego, ima jedna serija, Z Nation. Namerno napravljen miks između tako neke ozbiljne zombi apokalipse i trešerice koja se zajebava sa svim pravilima zombi žanra. Ima neke tri sezone, dosadi tu i tamo, ali parodira sve elemente klasične zombi priče. Na primer, (kao u The walking dead) oni treba da stignu u Kaliforniju da izruče nekom centru za kontrolu zaraze lika koji u svojoj krvi krije tajnu antizombi vakcine, i prolaze kroz celu Ameriku, pa dolaze u Kanzas, i tu ih napadne ogromna gomila zombija, ali naleti tornado, kao u Čarobnjaku iz Oza, i onda oni beže, a tornado na njih ispaljuje zombije. I riba viče: U, jebote, ovaj tornado ispaljuje na nas jebene zombije!!! A matori lik napušen od neke zombi trave (to je posebna priča) odgovara: Pa šta hoćeš, da ispaljuje na tebe ajkule! Trešerica, ko razume, shvatiće. Ili priča kako da se zaustave zombiji, jedan se pretvara da je poslednji preživeli američki predsednik i žicka od preostalih enklava resurse (vodu, hranu, municiju, lekove) da bi izgradio zid protiv zombija, sa geslom: Načinimo Ameriku Amerikom ponovo! A isti Tramp. Zajebavanje skroz. Još snimaju. Preporučujem.

Z Nation је врхунска зајебанција, таман када ти слинави Рик допизди ти пређеш на ове лудаке, буквално у с1е1 када црња из Лоста каже "о јеботе како мрзим моралне дилеме" ти знаш на чему си, препустиш се пиздарији и уживаш. Доца је најјача глава.

Da, matori umesto u takvim serijama klasičnih antibiotika samo gleda gde će da nađe neku gudru, a ona zombi-trava je poseban momenat, nešto kao superskank. I kad je jeo pečurke sa onom Indijankom, to je bio trip. Nisam još odgledao poslednjih par epizoda, ali skoro ću.

Walking djed bi trebao da dohvati neki ljubitelj i da je isece u 5 sati ciste akcije. Izbaciti Coral momente i momente kada se gledaju kao u indijskoj seriji.

Isto bi moglo da se uradi sa svakom serijom.

meni ok bilo kada su trazili sklonista.bauljali svuda.
sada vec 20 epizoda suma i par ogradjenih zajednica.dosadno malo.

i ono predavanje oruzija i sve hahha jbt vide da imaju posla sa najgorom mogucom psihopatom i oni umesto na frku da ih izbuse kad su dosli kod njih, imali i bazuku kod sebe i 10 sanduka oruizija, oni im to sve predali kao evo vam sad cemo da idemo da skupljamo resurse za vas vasi smo robovi

za 5 minsa bi ih smlatili.jos im lik dodje na tacni.da su ga sjebali,ovi ostali njegovi bi se pogubili.
onaj ostatak u bazi.
sjebali su lika koji ih je napao tenkom,a ne mogu lika koji je dosao kombijem.

i to stali svi onako grupisano njih 20...samo zveknu zoljom tu....i nameste se opkole ih i poskidaju ih ko golubove....a oni fazon predali im i nozeve da nemaju cime da se brane ni od zombi kerova

uostalom kada su vec ispali picke i nemaju cime da se brane,onda je logicno da zapale negde drugde.odu negde di nece biti robovi.