Prijava

Dim cigarete pomaže da se udahne duboko. :)

RD ja znam samo za jednu lulu mira. :) Pozivam i prsta na primirje (iako se on nije "svadjao") :))

Flo oni ne mogu da koriste lulu mira...zato sto ne puse... ali mozemo im dati lizu zadovoljstva..pa nek lizu :))
mi srecni oni srecni..de ces vise :D
http://www.index.hr/images2/lizalica2.jpg

@Floresita
Pa ja sam rekao da sam nepušač, u smislu nikotinskih cigareta :-))))) , tako da mislim da smo se razumeli.
@Jana
Hajde hani, pliz pliz, daj mi jedan dobar liz liz...

Joooj Jano dala si mi inspiraciju da okacim nesto.. Ali se bojim..
Zamrzece me i ovi sto me ne mrze :( xD

EDIT:

RD ajmo zdimit' tu lulu onda :)

http://www.elephantos.com/images/GANJA_METAL_SMOKING_PIPE.gif

@tigre...esam ti dala lizalicu? Pa lizi ko ti brani :))))
Flo...od kad si ti zabrinuta za tudje misljenje..el treba da se ustinem? da se probudim iz ove nocne more.. :)))))

Ja prestala prije nekih 5 dana....i potrudicu se svim silama da nikada vise
ne zapalim cigaretuu.....
Uvijek sam znala zašto pijem,zašto pušim fu,zašto svašta nešto....he he...lijepo mi uvijek kad se napijem ili opustim u bilo kojem smislu...
Ja nisam niti alkoholičar niti narkoman uživam u jednom i drugom:))))),ali cigarete....
tu ne vidim smisao...i nikada i nisam samo sam sada skupila hrabrosti da to stvarno učinim...do sada...
vrijeme će pokazati :)

:))))) ja se izvinjavam...ali hajde hani pliz pliz...tigre budalo i dalje se smejem :))))))))))))))))))))))))))))))

Kad papa dobroćudni katolik odobrava pušenje mora da je dobro.

Papa odobrava i kada mali dječaci puše kitu sveštenicima,pa ne znači da je to dobro....
Ja pušim npr. hašiš,travu.....a ne pušim cigarete....
Da li sam ja pušač??

Da da obraćam se redakciji Tin magazina....

Yomi, znaš li šta je ironija ?

po prema nekim istrazivanjima....salim se nisam ja teen savetnik.. ne joma nisi pusas.

Znam...defiisala sam to...Kada vegeterijanac se zarazi svinjećakom :P
ili pak...?

Ja сам баш дуванио једно 5-6 година интензивно, по кутију-двије, а ако се заглави и по три. Докторка ми је у том времену једном приликом рекла да са тако мало стажа већ имам "пушачка" плућа. Или само са слухом те жене нешто није било у реду. Онда ме нешто стрефило, па сам скроз престао на годину дана. Отада, тј. већ неколико година нисам купио себи лично ни кутију, али ипак запалим у изузетним случајевима, кад ме нуде цигаретом и алкохолом - јер волим попити али не много ни често. Десетак цигарета мјесечно у просјеку, можда и мање. Сврстајте ме у коју год групу хоћете, можда сам по том питању и подјељена личност.
Ја себе доживљавам као непушача, који, баш зато што не пуши, може себи слободно дозволити да запали кад год хоће. (ко је гледао Џармушов филм "Кафа и цигарете" препознаће да сам ову реченицу посудио одатле). Тиме се ситуација обрће и умјесто да ви будете зависник од цигарета, цигарете постају потпуно зависне од вас, остављене на милост и немилост вашој вољи.
На крају, за свој став налазим упориште и у оној причи о нашем писцу Иви Андрићу, када су га питали како му полази за руком да буде човјек без иједног порока.
Одговорио је да је он заправо најпорочнији од свих јер свакога дана, измећу осталог, пуши једну (али само једну!) цигарету дневно и зато је већи пушач од свих других јер за тих неколико минута размишља само о тој цигарети и ни о чему више.

Šta je ovo, pobuna protiv pušenja? Spremamo se za kompromis?
Pušač. Sad nas je 11, aha! Šta ćete sad? :))

зељчек , нисам те метуо ни у једне ни у друге...:)

Пушач! Поред свих нервирања шта ми друго преостаје.. :)

http://vukajlija.com/cigareta/112920