Prijava

je l' bio neko?

ja planiram da idem u avgustu na 10ak dana.
i sad trazim neke jeftine stanove/apartmane.
na airbnb.com mi sve dodje oko 500 jura

dajte neki savet ako ste bili, ili ako ste planirali da idete pa ste se tako raspitivali.
treba mi nesto jeftinije...
i jel i dalje postoje one fore za ultrajeftine letove? kako to? gde?

i kad smo vec ovde, moze generalna diskusija o gradu
spem ne

EDIT: ne znam dal je bitno, ali treba mi za 2 osobe

каучсурфинг брото, бесплатан смештај

kad tad cu otici
ssto je tema u prijave bagova,lolo

to stevane, hvala

ole, aj s nama lolo

Evo istinita i neverovatna prica:

Resili moja 2 drugara da odu u Amsterdam, jedan do tada radio sa Tamcetom kao autoprevoznik a drugi kockar. Ovaj proda Tam, ovaj drugi se pozajmi 1500e i odu. Smestaj nisu placali, imaju drugara tamo koji je tamo vec 15god. Prvih nedelju dana se zajebavali, napusivali, kockali i planirali koje ce javne kuce da obilaze naredne nedelje, nakon cega bi trece nedelje krenuli da rade i kao stede. Medjutim, krajem prve nedelje ih u shoping centru nahvata murija sa kradenim satom (snimila kamera) i jednog uhapsi, drugog deportuje u Srbiju, s tim sto je morao ovom prvom da da 1000e da se izvadi iz zatvora i vrati u Srb. Hehehe, ziva istina, za nedelju dana se malo prosetali po Amsterdamu i pukli 2500e i dobili zabranu

АХАХАХАХ ДОБРО БРЕ, ШТО ЈЕБЕТЕ ЦОУ ?

ole, aj s nama lolo

moze,tebra,idemo havarisati amsterdam

Hehehe, ziva istina, za nedelju dana se malo prosetali po Amsterdamu i pukli 2500e i dobili zabranu

Јел су бар јебали курве ?

Nije loše. Ne zalazi po 3. razrednim kofi šopovima. Preporuka Bulldog.
Ako ćeš karat, biraj Bugarke. Lako ćeš ih preoznati. Preskoči obojene jer su žestoke kamenjarke. Za hostel dobro proguglaj. Ne zalazi južnije od Amstelfena, izbjegavaj crnački dio grada. Vjetrenjače su dosadne. Pivo im je preskupo, al to tebe ne tangira.

JA SAM HTEO ALI ME VRATILI SA MAĐARSKE GRANICE U VOZU ZA BEČ. TREBAO SAM IZ BEČA DA HVATAM DALJE VOZ DIREKT ZA AMSTERDAM. ALI JEBENI PAL ŠANDORI ME VRATILI, MENE I DRUGARA.

AJ NAS ČETRI PET DA SE ORGANIZUJEMO PALIM0 DVE NEDELJE PONESEMO ŠATORE KUPAM0 SE U TAČNIJE NE KUPAMO SE

JA SAM BIO PROŠLE GODINE FINO JE BILO. VOZIO SAM SE BRODIĆEM PO KANALU.

PA SI GA ONDA PRIMIO U ANALU.

MOGUĆE, NE SJEĆAM SE. ALI BILO JE BAŠ SUPER.

NAPASEŠ MI SE ČMARNE VEGETACIJE.

ПАНИНАРО БИО У АМСТЕРДАМ НА ГЕЈ ПАРАДУ
ПРЕДСТАВИО СЕ КАО ПЛИНАРО

ПАЛАМАРО ХОХОХЈОЈХОЈХ

PLINARO HAHAHAHA HAHAHAHA KUPLUNŽE SVAKA TI DALA PIČKE I ANALA

FINO JE ŠTO SI ME SE PO DOBRU SJETIO RADJARDE :*