Prijava

Јел су бар јебали курве ?

Poslali ih nazad odma krajem prve nedelje, kurve su bile planirane za celu drugu nedelju a od trece trebala sljaka da krene

http://wizzair.com/sr-Cyrl-CS/Select
i oko 3 busom do Amsterdama oko 25e.

Moje iskustvo sa Wizzairom je božanstveno. Sada je to poskupelo, ali je i dalje DŽ.

Doduše, koristila sam WA za obilazak Skandinavije. Prošle godine sam kartu Beograd Stokholm platila 1350 din i povratak iz Malmea oko 1250 dinara. Stokholm-Oslo-Kopnhagen-Malme busom ili vozom.

TO MAJAV!!!
to sam trazio, fala ti do neba!

aaa bedara, nema za amsterdam

Sledeće okupljanje u Malmeu.

Ima za Ajndhoven. Samo Busom posle do Amsterdama.

Jeftinije do Malmea nego do Čačka.
Možemo za jedan vikend, što da ne...
Hoće neko?

JA SAM BIO PROŠLE GODINE FINO JE BILO. VOZIO SAM SE BRODIĆEM PO KANALU.

E ja se lepo naspavao na tom brodiću olololo
Ja se smorio, ali naleteo na nekoj pijaci na neke Novosadjane i malo pričao sa njima, ali sve u svemu kao da si u Francuskoj ili Engleskoj, a ne u Holandiji.
Preporučujem ti definitivno da obidješ pre Den Haag nego Amsterdam, i zbog mira i zbog novčanika.
Jbt, pa nabijem ih na ku*ac da plaćam 50 evrića za madam tuso, da gledam figure.

I još jednom AHAHAHAHAHHAA!

ja puko 10 evra za luvr kad sam bio

Jbt, pa nabijem ih na ku*ac da plaćam 50 evrića za madam tuso, da gledam figure.

Brat Žajk uneo novo značenje u 'uvoštiti se u Amsterdamu'.

са ким идеш

оланиче, ајде једном да запалимо.

Ja sam za. Ne treba nam više od 500 evra po čoveku.

Moje iskustvo sa Wizzairom je božanstveno.

veličanstveno. divno. grandiozno. božanstveno. ko dete kad ti se rodi. ko kad gubiš nevinost. ko prsti u brašno. ko izuvanje nakon 2 dana u istoj obući. perfektno. jednostavno božanstveno.

KAD KAŽEM PRAVDA MISLIM CELT KAD KAŽEM LJUDSKA PRAVA MISLIM CELT KAD KAŽEM POŠTENJE MISLIM CELT