Prijava

Čitam večeras poglavlje o testovima i ukapiram da nikad nisam radio test ličnosti. Na jednom sajtu sam našao link do zaista dobrog testa, nije nikakva sprdačina tipa "koju boju volite?" ili "kako se zove karleušin džukac?". Pitanja su precizna, neka teraju da dobro razmislite o odgovoru, ponuđene su dve opcije i ima 41 pitanje. Baš me zanima šta će vam izbaciti.

Meni je ispalo da sam tradicionlista, precizan u razmišljanju i delovanju i tako ta gomna. Da mi je idealno zanimanje vojska, menadžmenti i službenik u vladi (lol)

Kačite skrinšotove rezultata, lakše je i preglednije

Više se oni israše nego što se ja lažno izokruživah.

Sad mi krivo što ispunijavah ovo astrologoliko sranje.

Marvellous, vrati mi moj sistem vrednovanja samoga sebe odma!

Meni se bas svidja...pogodili su mi sve, bolje od bilo kog horoskopa.... algoritmi: 1, supersticionalna sranja: 0.
Bio bih novinar ili profesor, ali mi ne daje keva(profesorka) posto nema para u tome i tesko se nalazi posao, pa zbog toga idem na prava, koja bi takodje mogla da mi leze, ali mi bibanje napamet ne ide uopste...

Ocena: Idealista
Tačni odgovori: 22 od 41
Rezultat: 22 od 41 (54%)

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Имал да неком кажу да је гад?

Ispašće da Vukajliju čine 3-4 tipa ličnosti. Pa neka neko kaže da dupli nalozi nisu uzeli maha.

Ispašće da Vukajliju čine 3-4 tipa ličnosti. Pa neka neko kaže da dupli nalozi nisu uzeli maha.

I jesmo. Imas klasične likove (većina), smarače (Vejv i Bob), Kaizena (koga boli kurac OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA) i Jebača, koji je unikatan i intrigantan, verovatno ima nečija muda u teglama u podrumu i karkus koji se suši na tavanu.

http://www.dodaj.rs/f/3R/sg/PMf8lMH/mybitmap.png
У једну руку су у праву а у другу им се посерем. Баш!

Едит: Добро де, већину су у праву...

Meni ovo sa "Tih, zamišljen...bla, bla, blaaa"

I JA SAM TIH I ZAMIŠLJEN, TAKO ME OVAJ TEST VIDI.

Tih, povučen, krvožedan. Voli žene i alkohol. Pouzdan i odan Partiji.

Da li ste FEMBOT - Ledena kraljica?
Saznajte da li ste i vi fembot žena?

DA!

Kad čovek vidi sve ove silne teme - upoznavanje, kako zamišljate, koje ste nacionalnosti, da li ste musliman, pod lupom... koje tako suptilno i indirektno, a opet čitko poručuju: LJ-U-B-A-V, nemamo se rašta brinuti za budućnost zemlje.

Idemo: givmi el
givmi ou
givmi vi
givmi i
LAAAAV
Ne stidite se, idemo sada jednom glasnije, svi: EL, OU, VI, I!!!

http://d7c2b0wpljtwf.cloudfront.net/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/e-anatomy/heart-pictures/atlas-of-anatomy-of-the-human-heart/4391373-1-eng-GB/atlas-of-anatomy-of-the-human-heart_medical512.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/c0.175.851.315/p851x315/460173_10150710018788218_1247550096_o.jpg

Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.

Kurac moj