Prijava

Знам да ћете га одбановати кад тад, али ја нисам за то. Тај ће опет да се глупира, стога сам против одбањавања!

jbt,ladno ima vise onih koji su glasali protiv nego za odban

mukice...a jel vas boli guza?

Nisi valjda brojao?

nisam,al tako mi deluje

sta je taj bob rok neki zajeban spemer?

Da se nadovezem na sosa...
Koji kurac je taj bob rok i kakav je on faktor da ima svoju temu i da se nesto kao raspravlja o njemu? Najobicniji spemercina-smor za koga je jedini lek ignorisanje a ovakva sranja mu samo hrane ego bez ikakvog razloga.

zna se ko je spemer broj jedan na sajtu, sos.

nije spemer,al zanimljiv je lik...za razliku od mnogih koji su glasali protiv njegovog odbana

plus zamisljam te ljude kako su u skoli pordzavali profesore da kazne nekog ucenika

celte, ako neces da se igras s nama napusti pesak...

Цела ова тема је спрдање с вукајлијашима од стране модератора.

Koji kurac i spamuje i jede govna, sam je kriv.

Nije mi jasno kako ljudi mogu da naprave žrtveno jagnje od očiglednog forumaškog magarca.

Ako neko ne može da poštuje ni ona najosnovnija pravila, šta onda koji kurac i traži ovde?
Pobogu. Koja diskusija.

Nije u redu.što nijeste dozvolili Bobu da završi. Morali ste da pokažete ko je glavni na sajtu, jel tako moderatori?

Paninaro, brate, idi piši definicije, ta aktivnost mi se kod tebe uglavnom sviđa. Nije spem za tebe, nije ni za one koji to mnogo bolje rade.

Što bi celt rekao: "Ja li da mu pravim igračku?"

Не, обраћајте и даље пажњу на такве идиоте и дижите им цену, то је боље. Они доприносе сајту и јако су забавни.

paninaro

SPEMUJTE, CRVI, ZA BOLJE NIJESTE

Crv ti u prknu. Ako si ovo meni rekao, ako nisi izvini i živeo.

a u kurac i spinovanje?
ajmo važne teme:
DE JE DRAŽIN GROB?

Ni jedan nije ti bio ni blizu niti će ko a ja sam sa svakim otišla predaleko ali nestigneš nigde kada te slome i sruše ti sve leti dalje sam dole ne gledaj ne.

Dilane nisi kazo ono za Ruse