ŠTRAJK!!!

  1. Tako je i Čempi pričao dok je bio živ

  2. Pomeraš granice dobrog ukusa, Ajakse.

  3. Pušti ga Valdemare, čovek zapeo s tim da sam ja musliman a ja s vjerom veze nemam. ne misli on to ozbiljno, dosta se i šali, ali to ne mijenja činjenicu da me kalupe cijelog života kako kome odgovara samo zbog imena i prezimena.

    No, šta ste vi danas uradili da učinite sajt manje sranjavim?

  4. Ja sam odgovorio na forumu i podelio nekoliko minusa i lajkovao sam jedan poster.

    I da, odložio sam objavljivanje jedne definicije, jer kapiram da je možda šit.

  5. Ne zameri Mešo, gledam koliko su ovi modovi popustljivi.
    Kurd bi me 5 puta trajno banovo do sad.
    Otišla vukajlija u kurac, nema reda.

    Ajde Vlademere da organizuješ štrajk za stvarno jedan dan, sedmicu ili mesec.
    Evo pravi spisak.
    Ja sam za mesec dana.

  6. Ja sam objavijo jednu definiciju osrednjeg kvaliteta, koja ipak nije tako loše ocenjena (znam da je onaj minus zerov, jer je komentarisao, a napisao je da je izminusirao defke), i na forumu sam iako farbam ogradu.

  7. znam da je onaj minus zerov, jer je komentarisao, a napisao je da je izminusirao defke

    Ne znam je li ovo provokacija, ali samo da uđe u zapisnik da taj minus nije Zerov, a čiji je utvrdiće istraga.

  8. Ajaxe, nisam neki organizator, nesređen sam po prirodi. Štrajk je sam po sebi jedna lepa i zanimljiva manifestacija duha i snage zajednice, ali ovde ne postoje preduslovi: organizacija, duh, zajednica i ciljevi. Tako da ništa od toga.

  9. mozda da simbolizuje nesto.1.maj ili 29. novembar.

  10. Ako će biti šta za popiti i pojesti, eventualno nekih razgolićenih i šuuuu u glavu hipsterki iz nevladinih organizacija, onda ću doći na taj štajk. Bar eto kuvano vino... VALDE, PRIBAVI NEŠTO, RAZUMI!

  11. _AJAX_
    Ne zameri Mešo, gledam koliko su ovi modovi popustljivi.
    Kurd bi me 5 puta trajno banovo do sad.
    Otišla vukajlija u kurac, nema reda.

    Кад сам ја ово написао једаред, сви су билу у фазону "Бич плиз!".

  12. Ja bih simbolično na rođendan Klare Cetkin, ali onda ne bih imao Ajaksovu podršku, a lakše bi to išlo s njim...

  13. Može ceo decembar? I ovako bi ga najradije prespavao

  14. Ljudi, kako niste klasno osvešćeni. Štrajk je obustava rada, a vi oćete blokadu magistrale i žurku cirku ribe. Ehhh. Vukajlija je zaista propala. Prvo promenio pol/rod, a onda propaolalo.

  15. Е, некад је био штрајк. Ово сад је зајебанција. Пре се знало кад је штрајк, а сад више не знаш ни ко пије ни ко плаћа. Раније кад се штрајковало, штрајковало се, сад је то све девалвирало.

  16. Vlade limar ahahahahahahahahahah
    Khm khm, izvini...

  17. Ništa, ništa, prijatelju Pani...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.