ŠTRAJK!!!

  1. Veoma blaga paranoja mi daje utisak da je ovo usmereno ka meni. U stvari, skoro sam siguran. Žao mi je što ne volim uvrede.

    Postao si kao kosmopolita, izvini ako si se prepoznao. A nisam pročitala tvoj post koji se odnosio na kriterijum. Malo mešam lica, čas u trećem, čas u drugom pišem, ali nisam stavila "Valdemar". Zar sam trebala?
    Na temi su, pa mogu da ih navedem, Mesa i Luks. Jesam sasvim prosečan posetilac sajta, i super mi je Vukajlija ako mogu da se nasmejem. Smejem se na Mesine definicije, a Luksove su mi dobre zato što vrlo precizno definiše jednu sredinu, njihov način govora i razmišljanja. Na forumu mi je i Ajax smešan, pomislim "koja budala", (ovo je valjda neki kompliment). Ne štancuju definicije da bi podigli rang, već verujem da im je satisfakcija to što su napisali nešto dobro. I ne treba svi da pišu kao oni, i ne znam zašto bih i pomislila da svi treba da budu kao Mesa i Luks. A ni kao Valdemar.
    Ovde svako misli da istorija kreće od njega. "Ono što ja tolerišem, to je u redu; a ovo ću zabranim sada, pa udri po borbi". To sam kritikovala, Valdemare. Ili si zbog nečeg drugog otvorio ovu temu?

  2. Uber prepotentan. Treba se obračunati sa tim donosiocem klice opake smrtonosne bolesti zvane preldžizam. Pojzenaše naravno počistiti sve do jednog. I smeta mi kad sve izokrenete na trol. Smarate sa tim. Dajte ozbiljno da diskutiramo.

  3. Ili si zbog nečeg drugog otvorio ovu temu?

    Otvorio sam je zbog one druge teme, ne mogu sad da je se setim tačno, Kako je Vukajlija otišla u q, jer je tema bila idiotizam teški, a čini mi se da je bila n-ta kopija teme koja je postojala još pre četiri godina. U početku sam se zajebavao, pa sam se još malo zajebavao, pa sam onda sam sebi rekao: ajd da se ne logujem malo. Moram li ja uvek da budem ozbiljan? Kao, ja pokrećem štrajk, smešno mi deluje, ja kukam nad starim dobrim vremenima... Sve što mi sada smeta jeste svojevrsna renesansa trolovanja koje prolazi sasvim glatko. Ako i ja dolazim samo zbog nekoliko ljudi, bojim se da se na kraju svima zanimljivima smučiti ako se sajt pretvori u Farmu. Ovo mi je mnogo drag sajt i bilo bi mi užasno žao da nastane mogućnost da na njemu ne nađem više ništa zanimljivo.

  4. Uber prepotentan. Treba se obračunati sa tim donosiocem klice opake smrtonosne bolesti zvane preldžizam. Pojzenaše naravno počistiti sve do jednog. I smeta mi kad sve izokrenete na trol. Smarate sa tim. Dajte ozbiljno da diskutiramo.

    Ti da bi nastavio sa trolovanjem, treba da dođeš sa drugog duplog. Bob Rok više nije nikako zanimljiv, ima nas 5-6 na forumu, sve si istrolovao i previše. Mislim da je Smicalica super, ali prekratko je bila, tj. ja sam tek sinoć prekinula štrajk. A taman sam htela sa jednom tako inteligentnom curom da "prodiskutiram". Ali izgleda da sam bila pregruba :(

  5. marcipan,
    drmni jedan vops!

  6. Simpatična je i ova intelektualno-urbana ljutnja, onako kao kontra "sajt je u kurcu" ljutnji.

  7. Mene Marci voli hehe

  8. ниси кул брате,ниси...

  9. Pritisnite LIKE ako podržavate ideju da sajt bude oslobođen za um opasnih gadluka.

    http://i.imgur.com/XtQlWhk.png

  10. Kad malo vratim film unazad, zadnje srozavanje je počelo kad su Frenki Delevra i istomišljenici okupili nekolko desetina istomišljenika i onda se prešaltali na Tarzaniju ili kud koji. Govna što su izasrali su ostala na sajt a masa ljudi je ostala da imitira svoje idole. (Da me ne shvatite pogrešno, nemam ništa protiv Tarzanije nego protiv ovih što budu po mjesec, dva, pola godine, godinu na sajt i kad vide da ne može bit po njihovom nego po svačijem, kako i treba da bude, odu a da nisu ni trebali dolazit.

    Pogledajte samo taj vispreni brendirani mačizam. http://vukajlija.com/forum/teme/24554-prostitucija-kurve?strana=1#post_1212245

    Kad god vidim ovo, imam osećaj ka da sam se umio povraćkom.

    http://i.imgur.com/Y8e19Ap.png

  11. I koja je fora, ustvari koja im je fora onim likovima i likušama što na profil u odjeljak O sebi stavljajudatum kad su išli u top 300, hiljadu ili kolko već (taman su za u top da se stave, svi đuture), pa kolko su dali pluseva i minuseva, i onda, da ga zaokruže, šlag na toru, sperma na glaviću, stavljaju duHOHOvite dosjetke što je neko za njih rekao u pozitivnom kontekstu zarad prećutnog ali podrazumijevanog lajka. Volim ja ja pluseve i pohvale ali jebaše mu majku više. Evo Paninaro, znam čoveka, nonstop me zove na piće, jedan od najzanimljivijih ljudi koje sam upoznao, a rokam mu minuse ka da mi je što skrivio. Smarku isto. Ne što oću, ili radi fore, nego što ako smatram da ne valja ne valja, minus, zato i ja očekujem od njih isto da ocenjuju moje po sopstvenom nahođenju.

    Znate ono kako kažu, služba je služba, a družba je družba. Tako da ako ćete da se lajkujete imate Fejsbuk, Tviter i buljuk sajtova za to. Evo kad vas molim.

  12. Још није блокирана нека пруга ил магистрала? Какав је бре ово штрајк?!

  13. Normalan štrajk. Svi su ili zauzeti komentarisanjem sporta na 12 tema ili nabavkom vazelina radi što lakšeg šupkanja.

  14. http://www.youtube.com/watch?v=3YR4CseY9pk

    Poslušajte intervju, a za bolje razumijevanje izguglajte transkript, uglavnom, poenta je, ljudi glasaju na izbore i glasaju ođe, na definicije, postere i reakcije, a ništa se ne mijenja nabolje.

  15. Šta je, bojiš se da ne ostaneš bez liziguza ili da ti ne budeš imao kome da snifaš pakšu jer onda ne bi imao ko da ti nabija virtuelni kurac u bulju podmazanu lajkovima.

    Ovo vi volite je l?

  16. Ne zanimaju mene defke, ni posteri. Ne pravim to dve godine.
    Ja s tobom imam problem na nacionalnoj osnovu

  17. Onda imaš nepostojeći problem, jer mene to ne interesuje.

  18. Tako je i Čempi pričao dok je bio živ

  19. Tako je i Čempi pričao dok je bio živ

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.