Prijava

Neka ih, neka se zanimaju ljudi kad vole.

A koga realno zabole kurac za dva ispusena tima kako se mlate u 4-5 sportova?
lepo u igre gde je i mesto celoj toj prici.

Довољан је показатељ то колико има постова на којој теми. Више постова, више интересовања.

Ставите филозофије и остала геј срања у игре.

Johnny Kurajber
Pa da, ajde sada svaki moderator koga ne interesuje neka tema da nađe par istomišljenika i da prebacuje tu temu u igre. Super ideja.

Ja sam ozbiljan oko posebnog podforuma vezanog za Titove blizance. Budimo iskreni, to su naša dva najveća sportska društva. Voša koliko god popularna u Vojvodini bila, ne može da se meri sa BG komšikama. Stoga, dva tako velika SD-a zaslužuju poseban zajednički podforum.

O kontraidikacijama konsultujte odabranog lekara ili farmaceuta.

http://www.novosti.rs/upload/images/2009/11nov/2811/sp-vatra.jpg
Ja sam zajebani huligan i zapalicu vam vukajliju ako me prebacite u igre!

Meni je jedino žao, a ne vidim da će se nešto promeniti tu, jeste to što je, krivicom većine na ovom sajtu, odnosno forumu, jer se na njemu tema nalazi, pa i krivicom ove teme, zatrpana jedna od najvažnijih tema u Univerzumu, koja odiše svežinom, i pretvara metal u zlato, jedna nedorečena tema koja je bila aktuelna, zasijala, pa ponovo pala! Jedna je tema "Jovanke Broz".

A da prebacimo definicije u zaseban podforum?

Ovo je veoma važno, ova tema. Ako ovo ne razjasnimo, svi ćemo pocrkati.

http://www.novosti.rs/upload/images/2009/11nov/2811/sp-vatra.jpg :

"кога реално заболе курац за књижевни конкурс, песничко ћоше, фарму 5, живе легенде србије, труле србије и остала говна"

Makaron, ništa seks samo priča!

Meni je smešno što se i raspravlja ovde o ovome.

prebacite kelta u igre

Jednostavno ne dirajte to i gotovo. Nas zanima, mi to volimo, ima nas dosta, teme su aktivne, a ko neće da čita neka klikće na "filzofiranje". Kao što meni ne smetaju filozofi, tako ne vidim razlog ni mi nekom da smetamo. Ne čita ti se....čitaj nešto drugo. Ima milion tema ovde.

dajte samo jednu temu na forum, opštu za sve i nek se tu kači sve hahaha

ukinite definicije meni su sranje

Meni je smešno što se i raspravlja ovde o ovome.

Nije smesno, stavise je vrlo ozbiljno. Ova dva kluba imaju mnogo vise tema nego sto zasluzuju. Sve bi trebalo da bude jedna tema, posto su zvezda i partizan jedan entitet i jedan bez drugog ne bi postojali.

ostavite samo čet, tu ćemo kačiti sve što nas zanima

Nema potrebe za zajedničkom temom. Prvo niko od nas to neće.

i trebali bi da budu u igrama i zabavi.

Mlaadi radnik!
GREŠNICI!
Mlaadi radnik!
NAJBOLJI!

ja nisam učestvovo ni na jednoj toj zvezda šampio/tuđman, i smara me jako, al boli me kurac što bi se objedinjavale i zaključavale i premeštale...tolko nebitnijih tema ima pa egzistiraju jer dva il maksimum tri autora smaraju na njima, ovde bar piše gomila ljudi

pa dobro kelt moderator si. Ako ti je stalo da se izdrkavaš zato šti si navijač onog bugarskog kluba ti to radi. Bole me kurac.