Prijava

Уби га овај. Свака част мајсторе.

Stvarno je cudno ispadanje na Vimbldonu. I oko toga je kruzila prica, da je tamo rigorozna kontrola, kurac-palac... Nemam pojma, ko ga jebe, nek' se bode cime hoce, ocigledno da nije sve u tome. Cerace se njih dvojica jos, vrhunski je teniser Nadal, ali ga nikada nisam gotivio. Federera postujem, a Nadal je cista sirovina, i njegov tenis mi nikada nije bio lep, nijednim potezom ne moze da te odusevi..

naš je nole jebao bobanu

Ocekivano! Federer bi samo da protivreci Djokovicu. Imam osecaj kad bi Djokovic izjavio da je Federer najbolji igrac svih vremena da bi Federer rekao da to nije istina samo da bi protivrecio Djokovicu! Rekao bi da je najbolji neki prastari igrac tipa Borg ili Sampras.

prastari igrac Sampras

О јебем ти тенис и Ђоковића и све у пичку материну.

Jbg, kapiram nekako da bi mi bilo lakše kada bi se našli neki dokazi da je Đoković nadrogiran uspeo to sve ili makar da je masonski rukopoloženik. Ovako ne ide, teško mi je. Da ja vozim raspalog stojadina, a on svakih 15 dana dobije novog Leksusa, baš nije pravedno.
Ukurac i tenis i ko ga izmisli, neki engleski pederlord sigurno.

Potpuno tačan komentar!To je tačno jer je opšte poznato da švajcarski jevreji ne vole velikosrpstvo!

svajcarski neutralni kurac i spanska cigancina.k'o ih jebe...

Ko je ovaj čovek,
što nam srca sledi,
kada inat tera
sam sebe pobedi.

Ko je ovaj čovek,
što po svome tera
u penziju šalje
slavnog Federera.

Ko je ovaj čovek,
što ne zna za šalu,
predavanja drži
i Rafi Nadalu.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Joker, 12. novembar 2013 05:21)

Бора Чорба почео да пише коментаре на б92.нет

Ahhahahah al pogle ti skor ovog komentara 315-23 sunce ti jebem

Koji čovek
Joker, 12. novembar 2013 05:21),

Kako ne znas "Jole"
to je naš Nole,
to je Sveti čova,
vrhunskoga kova.
(bolenole, 12. novembar 2013 10:08)

AHAHAHAHAHAHA

Hahahaha, kakvi Zmajevi.

Sad sam poslao!

Naš je Nole naša dika
biće republika

нисам тенис гледо
бијо ми је смор
сваки дужи појен
бијо ми је напор

онда дође витез
под именом ноле
србиа и кина
сви га тамо воле

кад удари лопту
отме нам се уздах
ко да нас у затиок
одвалијо будак

Хахахахахах какви коментари!

Пар пута ми је пало на памет да би можда требало отворити тему где би се копирали коментари у вези са Ђоковићем.

Bitno da je Murraya odlikovala kraljica...

А је л' одликовала и његовог тренера за скидање заставе?

U potpunosti se slažem sa medvedićem!Samo treba smisliti kako nazvati orden recimo ovo ne zvuči loše "Orden za izuzetnu hrabrost pri uklanjanju protivničkog obeležja iz svete srpske teniske lože"