Prijava

zamisli popušiš L u poslednjoj svojoj turneji jer trajhardi ne dadoše to malo guzovače.

Koji krindz ovo plakanje za federerom, skup asocijalnih bolesno ambicioznih individualaca place za likom koji ima u kolekciji svaki proizvedeni rolex i 150 milki u šteku

Degutantno i blamantno.

Suzu sam pustio
Al kad se Toti penzionisao

Fudbaleri okej, privrženiji smo tim budaletinama, timski sport, navijamo za klubove ali ovi su mi individualci prevelika elita i avangarda (ali ne sabacka) da bi ih sad nesto žalili.

Svaka cast na svemu, hvala doviđenja i to je to

bukv true, pogotovo ovo za timski sport, šta me zabole kurac što su ovi najbolje terali loptu preko mreže, jebeš ti to gde je tu saradnja, suživot, simbioza, uigranost.

Suzu sam pustio
Al kad se Toti penzionisao

Како се зове последњи краљ рима?
Па Тоти!

Multimilioner, koji reklamira najgore eksploatatorske firme postaće penzioner - za plakanje stvarno

Ko mi u usta uzme ime, taj je siso svoje bake vime

Čiča Morada, moje bake vimetom me spopada

Čiča Morada, od kurčine mu guzica ko stari kauč propada.

Razumem vas kojima je ovo plakanje i šta sve ne, jednostavno previše. Nemi ste posmatrači, čuli ste da postoji tenis, tu i tamo znate pravila tipa šta je aut, servis greška i to je donekle to. Federer vam je poznat samo jer je nekad igrao s Đokovićem pa se to prenosilo. Ukratko, neinformisani ste, da ne budem grublji.
Meni, izvrsnom poznavaocu tenisa, dođe sa vrištim, a ne da samo plačem, zbog Rodžerovog odlaska, jer kao veliki teniski fanatik ostaje mi da gledam Cicipasa, Zvereva, Medvedeva, Alkaraza koji ukupno imaju 200 godina a samo dve grend slem titule. Tenis je postao toliko negledljiv, a opet sam duboko zagazio u tu materiju da bih tek tako prešao na fudbal ili košarku gde ne znam mnogo. Čak i igram tenis rekreativno.
A suzu bih pustio čisto iz fazona prolaznosti života jer još uvek ne mogu da se pomirim s tim da svi starimo. Fuck.

Krojclere, možda su Federer bili prijatelji we made along the way.

Estonske žene glatko sašile Kosovo sa 3:0 u Fed cupu.

Mi smo jake mi smo snažne
Žene iz Estonije

znači priznali ste ih vidim...
jer ukusan taj izdajnički kruh botino ?

Pa i nije, većinom ovde peku lebac ražani.

Ili to samo grizodušje čini da su meni gorki zalogaji hleba.

ovde ide onaj gif dje celavi brat vudi harelson brise suze nowcem