Tenis

  1. Igrao je i Nole sa povredom protiv Kverija.

  2. Ma i da igra, ne moze dobiti nikog...u uzasnoj je formi...

  3. Tako da dublovi odlucuju a Cesi imaju bolji dubl...

  4. A navijači? Treba da prirede pakao, posebno Smradeku.

  5. Ma znam, al nije to tolko bitan faktor...

  6. Česi u startu imaju 0:2,a psihologija je čudo. A naš dubl me oduševio toliko puta, kao protiv Brajana.

  7. Kako mislis u startu 0:2? Pa i nasi imaju u startu 2:0 zbog Djookovica....e sad pitanje ko ce igrati singlove...sve je moguce kod glupog Obradovica...mada bi pre Bozoljac pobedio Stepaneka nego Lajovic (prasinar)...

  8. Pa to sam i napisala Česi 0:2
    Ili Srbija 2:0 to je isto :)

  9. A too...ma dublovi odlucuju nema tu reci...Bozoljac ili Lajovic ne mogu dobiti Stepaneka..a o Berdihu i da ne pricamo...

  10. Ko zna, Štepanek igra 3 meča, biće umoran u nedjelju, star je, jest lisac i predobar na mreži, ali nadam se da će u paklu igrati, jer je zaslužio to.

  11. Dajte Štepaneku neke ženske, da se izmori. Žrtvujte neko meso za dobrobit cijele nacije.
    KARAMELO, NAGUZI SE!!!

  12. ali nadam se da će u paklu igrati

    Тениски пакао арене је спреман за Чехе. :) Кладим се да ће Чеси да буду гласнији на трибинама.

    И КАКАВ ЈЕ ТО РЕЧНИК "СМРАДЕК"? СРАМОТА!

  13. Fora bi bilo kod predstavljanja izviždati Smradeka, a aplauzom pozdraviti Berdycha. Čisto da se vidi da smo ljudi prema onima koji to jesu.

    A rječnik, po zasluzi- a i ružan je, ne može se gledati

  14. Smradek ahahahahahahahahahh
    TENISKI PAKAO:ONO KAD TI ZVIŽDE IZMEĐU SERVISA HEHE

  15. teren je ravan a lopta šeta s jedne na drugu stranu sveta, mi smo praaaaaava četa plava, čuvaj se svete plave čete pakoooooo

  16. Fora bi bilo kod predstavljanja izviždati Smradeka

    Помало сам разочаран таквим понашањем. Одувек сам тенис сматрао спортом у ком се поштује сваки гост. Али очигледно је да је просечан српски тениски навијач као Ђовакова кева кад виче на публику: "Навијајте, јебем вам матер!" Не заслужујемо ми једну такву величину као што је Новак. Пре него што било шта урадите на трибинама, прво размислите шта би он урадио.

  17. NAPRAVITI TENISKI PAKAO U GROTLU PIONIRA HEHEHE

  18. meni bilo najjače kad sam bio na dejvis kupu dveiljade neke protiv australije kad smo igrali pa je janko izgubio prvi meč nešto tesno od lejtona i movak na kraju meča uzme mikrofon i kao VI MOOOOOORATE DA NAVIJATE počeo da se dernja kao fazon jankela izgubio zbog nas došlo mi da siđem dole na teren i da mu polomim njonjaru

  19. Замисли цела арена скандира Чесима:

    ЕВОООО ВАМ КУРЧИЋ!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.