Prijava

I još mu je rođendan danas.

Umodujte dečka. Ima nas izobilje, među kojima i Kurd, koji žele da se to desi.

Ozbiljno sada, dajte mu mod poziciju, radiće kao pčela prvih 6-9 mjeseci. Radiće mnogo više od vas.

Ne radite, rekao nam je c:klon večeras da se sadržaj ne briše. A treba se brisati, mater mu jebem. Treba.

edit: dečke, im, pozicije, pčele

moze sto se mene tice, dobar je autor, a i uneo bi osvezenje sa odabranim stvarima

a i verujem da mu nije tesko da se cima, cita, brise, pise

edit: mislim na jebaca

Ја сам за!

Јебач делује као паметан, духовит дечко, много виси на сајту
препознаје квалитет, јес да га не пише редовно, веч само на такмичењима, ал добро...
Високо је и рангиран.
Већ 2-3 године много проводи времена на сајту.

ДАЈТЕ МУ ШАНСУ!
КАД ЈЕ НЕША ДЕБЕЛИ БИО МОД!!!

И ЈЕБАЧ ЋЕ БИТИ!

pozdrzavam predlog za umodovanje yb-a

Tako je. Ima ljudi koji dosta svog slobodnog vremena provode na sajtu i mogu doprineti njegovom uzdizanju na stari nivo, bar donekle. Onih koji hoće da rade, koji su voljni da sačuvaju pravi duh sajta, da istraju u tome da bez kompromisa drže granicu ispod koje ne bi smelo da se ide.
On i valdi su među najpogodnijima za to.

ja vidim sve ispunjeno za mesto moda
ne vidim razlog da ne bude

Jebača i Valdemara za modove, realno.

Ovaj prvi neka briše krateže i postere, Valdemaru dajte patronat nad eseijma. To što se tiče tih dvoga, na reakcijama sam slab, jer Žajk i boja.

JEBAČI SU VAM POTREBNI

Jebač, ako ovo čitaš, a znam da čitaš JER SI STALAN POSJETILAC SAJTA KOJI BI VRIJEDNO RADIO AKO GA UMODUJU, briši sve što ne izazove makar sladak smiješak na tvom debelom licu.

valdemar neka bude,slazem se
da lupi makar virtuelni samar onim pastirima sto seru po umetnosti i nauci

Ако бих желео да ме неко контролише на овом сајту, то је Јебач!

a valdemar moze, dobar je

SAMO VLADE LIMAR. OZBILJAN ČOVEK NEPRISTRASAN KVALITETAN JE AUTOR IMA DOBAR UKUS AGILAN JE I NIJE MU FRKA DA PRIHVATI TAKO VELIKU ODGOVORNOST. YEAHOVA NIJE ZA MODERATORA.

ja sam za obojicu

Јебач за мода1!! Валдемара не познајм толико. Ал промене су углавном на боље!

Кога боли курац. Валдемар је требао пре тону година да постане мод, али човека боли курац. ВЛАСУЉАРА ЗА МОДА!

Odlična inicijativa, podrška za obojicu.

Jedan može da bude mod ako promeni ime u Vlade Limar, a drugi ne može zato što nema još 120 kila, udebljaj se moderatore dečko.

LEPRI IMA LEPRI ZA MODERATORA