Prijava

Bio sam na kratko desetar u vojsci, na kraju sam tražio da me raščine, nisam mogao da izađem na kraj, sve to bilo s koca i konopca. Ovde je slično, ali hvala makar na ovako šaljivom predlogu.

Pa to je odlična ideja.

ne razumijem, Vlade, da li ti prihvataš kandidaturu ili ne?

Ja sam protiv.
Još jedna dva mlada života će biti upropašćena.
Propašćete u životu ako budete modovi.
Razmislite dobro
Vlademare
Jeahbaču

ne razumijem, Vlade, da li ti prihvataš kandidaturu ili ne?

Ne, ja sam protiv sistema, kako bih mogao da budem policija? Kad bih ja bio mod, prvo bih odbanovao sve, ukinuo sva pravila i otvorio groblje, nastala bi zombi apokalipsa i trol invazija gora od ove sad.

Tako reci, Valdemare. Nijesam ni sumnjao u tebe. A Yeahova je odavno kolaborant moderatorski, i on i ovi njegovi svjedoci.

PANIJA ZA MODERATORA

Mesju za moderatora, ako zelite dobro ovom sajtu

Ne može, ja sam sljedeći Kurd umjesto Kurda, sam Kurd je to rekao tako da odjebite.

Ili neka vanstranačka ličnost... tehnokratska vlada, tako nekako.

Kupite godišnje licence za još tri urrada i kapak.

Може. И Мешју бих додао.
Него, јел уррад стварно скрипта?

Podržavam, fino bi bilo i da izbacimo jednog glasanjem od postojećih. Yeahbatch bi trebalo da postane mod iz razloga što bi promenio svoj, verovatno najglupši nik na sajtu, a Valdemar je lik sa malo virtuelne sujete i sajber osvetoljubivosti koja krasi mnoge koji su trenutno na toj poziciji.

Može. Glavnog dodati da bude direktor svim modovima malo krade sebi malo sredi čoek donacije nama za renovaciju sajta i pečenje u motel kazinu sa muzikom uživo svakog vikenda.