Prijava

ЈА би Лукса, човјек је мој ортак и одабираће ми стално дефиниције.

Ama nađite neke ljude zaposlene po državnim firmama, koji imaju puno vremena da kuckaju na poslu, a ne studente, ljude ozbiljno zaposlene i slično.
Yeahbatch mora fakultet duči bre, Luks čoek radi bre neke ozbiljne munje itd.

коме бре рођендан?

Count Zero
Ama nađite neke ljude zaposlene po državnim firmama, koji imaju puno vremena da kuckaju na poslu, a ne studente, ljude ozbiljno zaposlene i slično.
Yeahbatch mora fakultet duči bre, Luks čoek radi bre neke ozbiljne munje itd.

Prijavljujem se odma, ispunjavam uslove.

ljude ozbiljno zaposlene

Svako ko je kod privatnika je ozbiljno zaposlen, dobro kažeš. :)

Nemojte! Nikad nećete jebati! Provešćete život čisteći moja govna i govna meni sličnih.
Nije lako biti mod

Evo i ja se kandidujem. Jedini uslov koji ne ispunjavam je rank i broj plusova/prosek, jbg.
Obećavam sledeće:
1. Otvaranje teme ''Truleks otkriva'' gde ću kačiti javno ko je čiji dupli čim neko dođe sa duplog i napiše trol/polutrol/spem/...ili bilo kakvo proseravanje.
2. Biranje definicije jednom nedeljno isključivo autorima koji se nisu logovali bar godinu dana i koji imaju malo ili ni jednu odabranu - Dakle undergraund iskopavanje čiste progresiv alternative bez mogućnosti ortakluka,ulizvanja itd...
3. Obrazlagaću kad obrišem sranje sadržaj preko pvt-a ako me bilo ko bude pitao.
4. Ukidanje kategorije trajni ban za ne-dupli tj. originalni nalog. Maksimalna kazna kod mene biće dve nedelje za nečiji originalni nalog pa makar izjogurtovao duplo jače od jogurta.
5. Dan bana za svaki spem bilo operativne ili obične teme.
6. Podrška novajlijama, suprotno postojećoj politici dočekivanja istih na nož.
7. Otključavanje teme ''fotografije vukajlijaša'' i redovno brisanje spema na njoj u cilju opstajanje iste.
8. izbegavanje opcije lock bez obzira čak tupavost teme ukoliko postoji kvalitetna debata.
Moja maksima: Objektivnost i razum iznad svega. Bez emocija.

прво реци чији си ти дупли

videćeš za koji dan koji mi je dupli, akobogda. Ovaj mi je glavni.

Može Jeahba, ima opak sadržaj i redovan je. Šteta samo što će visoke škole da zabatali... a i špic ajvar sezone je, pa ima i tu posla.
Valde mi je mnogo neutralan, mogao bi da bude glavni savetnik za odabir.

Ograničiti sve banove na maksimalno 1 (jedan) dan.

Samhaina za moda jer ovaj sajt naprosto vapi za sinanizacijom.

Šteta samo što će visoke škole da zabatali..

sreća pa sad samo desetke reda :D

RADITE STA HOCETE SAMO AGIJA NE DIRAJTE SA MOD (cuj mene Moj, MOD BRE) POZICIJE!!!1

Podržavam, Batch je više puta izrazio želju da bude mod, a dovoljno se mlati po sajtu, mogao bi da bude i koristan.
Vald kao Platonovi filozofi, podoban za taj posao, ali neće!

Валдемар неће, не можемо да терамо човека на силу. А Бач се фемка к'о сељачка млада. Каизене венчавај, овај постављај га за модератора! Мада бих ја убацио још неког да има бар 15 модератора.

ја бих, ал опет ћете и на мене кукати ко на ове сад
не мош свакоме погодити

Šalabajzera za moderatora.