Prijava

И ЖЕНУ ИМАШ?! И ДЕЦУ?! ШККК?! Лажовчино! И треба да те остави! Сигурно си и њу лагао исто као и мене. Кучко!!!
Какво помирење? Нема ништа од тога, после овога што је рекао. Ужаснут сам... Данас више никоме не можеш да верујеш.

Vlado limar ahahhahahahahahah

Granjka, kapiram da si ti dupli Smicalice, jer prvo, ti si se registrovao pre godinu dana, a ona pre dve godine. Drugo, imate iste avatare a različita imena, što je prilično sumnjivo. Treće, muvate se ovde na temi i na četu, a nikad nisam video da se muvaš s nekom ribom na nekoj temi ni na četu, pa mi izgleda kao da si napravio sebi nalog da ispadne da se malo muvaš sa nekom ribom na četu i na forumu. A seksualne aluzije sa samim sobom su ti ogavne po sadržini, vodi računa, ima ovde dece. E, ko nam sedi u državnom sektoru...

JEL VIDITE DA JE VLADE PRAVI ZA MODERATORA, RASKRINKAO JE CIJELU ZAVRZLAMU!

Pa bilo je očigledno od početka.

Лимару, права си бичарка. Сада када су коначно све твоје гадости и лажи изашле на видело, сада ћеш ти мене да тужиш за дупле налоге, за мување, неверност и још се позиваш на децу и пристојност?! Барабо! Не знам ни шта сам видео у теби...

jeste,smicalica bas deluje ko zenska verzija granjke
PROVALJEN SI

nemojte tako nisko jebo te... ja malo se zezam a vi odmah - granikin dupli... jos cu i ajaks da ipadnem

Black Pig, ко теби дрма кафез? Ко? И што? Упао си у сред породичне свађе као прасе у Техеран. Ајде иди.

Упао си у сред породичне свађе као прасе у Техеран. Ајде иди.

Što da ide, nema tu porodice, zar nisi video pretprošli broj Zova gde sam dao oglas da te se odričem?

Što da ide, nema tu porodice, zar nisi video pretprošli broj Zova gde sam dao oglas da te se odričem?

Valdemare jel prodaješ kučku ili je poklanjaš?

Poklanjam, vidi što je lepa! Na prvi pogled liči na nešto drugo, ali već malo pažljivije oko otkriva da je reč o rasnoj kuci.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1iwrnvbs51qalceeo1_500.png

Насмеја ме Лимару. Одосмо у шизење. А знао сам да си пизда. Прошли број Зова је изашао пре него што смо раскинули пре пар дана. Јбт... Није лепо.

Блацк, јеси џукела, али кучку већу од Лимара нећеш наћи. И жена и деца, а вамо као слободан итд...