Prijava

znam da postoji, al' nisam se nikad potrudila da malo pročačkam kakav je
e, baš ću sad, ionako mi je dosadno :D

ma, jesu li ovo nominativ i genitiv muškog roda jednaki?

Jednostavan skroz, ako si učila staroslovenski i još jedan slovenski (a ti ono beše ruski i poljski?). Doduše jedno je razumeti a drugo govoriti.
EDIT Malo su uprostili padeže. I rodove.

a učuckala sam i makedonski na faksu
a evo gledam ove pjesme, stvarno je razumljivo, jbt
baciću pogled na ove lekcije :D

naucis enegleski, spanski i arapski i vise jezika ti ne treba :)

i ruski, jelte. može i slavio :D

ruski me napatio kroz skolovanje :(

Kad vidim ovako neku temu i vi kenjate o nečemu totalno desetom dođe mi da vas nađem na ulici gde živite i kada stanete negde na pešačkom da vam provučem govnjavu močugi između nogu i pobegnem pa da takvi govnjaivi idete ulicom.

Dakle, da se vratim na temu:

- Na malima volim da se iživljavam.

- Velike volim da dominiraju nadamnom, znači da me dave, strepon i sl.

СлОађа се пише

nema lepše stvari nego da se naguzi, ti joj ližeš bulju i svršavaš na stopala a jao

Џофри, не спемуј. Дакле, свахили, то је исто језик којим доста људи говори.

Mene je jebela ko vola nastavnica
pa znaci da se isplatilo

Nazalost Atife, nisam uspeo da u svoj portfolio dodam nastavnicu ili profesorku za vreme skolovanja... Tako jebiga, secam se bio sam u vojsci i citam decko mladji od mene godinu dana vozi formulu 1. Reko dokurca, ode zivot, a sve stici ne mozes.A stvarno bi voleo da jesam. Msm jebo profesorku, formula 1 nije bitna.

Inace sta ima tu da se femkas, ne gleda se VISINA nego TEZINA, a ja sam odavno apsolutna preko 92 kila. Ako bi moro da se bijem sa Semijem Siltom, mogu i da salecem kosarkasice. Tako jednom u Budvi...

Dao sam joj svoju sliku, jer nemadoh nista drugo i posvetio sam joj definiciju Doga.