Prijava

Prosto pitanje, zanima me da li neko zna veze, cake i načine da se ovo dogodi? Već dugo pravim muziku i mnogo njih me pita da li sam slao i slično, a ja pojma nemam gde da utrapim to. Pa sad počeh malo jače da se raspitujem, pa kontam da ovde mora biti makar neko ko se malo bolje razume u ovu materiju, nadam se. Tako da, ako ima koga ko može da pomogne, to bi bilo sjajno.

мукица, лол.
немам појма чавез. и док смо се млатарали с бендом пре пар година, док смо били млади и орни и пуни полета, добили смо велико ништа. једино решење је да снимиш нешто у неком студију па западнеш власнику за уво, па он контактира неког свог јарана из војске... па ако се деси, деси се.

мораш да се штекаш где год можеш и кад год можеш.

едино решење је да снимиш нешто у неком студију па западнеш власнику за уво, па он контактира неког свог јарана из војске.

Pa da, taj deo i ja kontam, na to se spremam uveliko, haha.

kidnapujes mu dete,pa da vidis kako ce da slusa...

Зависи коју музику планираш да фураш, али генерално, једино је решење ако си иоле алтернативан да сам снимиш албум (то ти је рецимо око сома евра) и пробаш то да промовишеш на разне начине. Добра ствар је што при промоцији немаш ограничења. Лоша ствар је што паре никад нећеш зарадити. лоло

matori nisu ovo šezdesete da to tako funkcioniše, kao da te čuje neko ko je bitan...pogotovo ne ovde, eventualno da pošalješ zeletu lipovači lolok
navataj neki dobar studio, ako znaš nekoga ko je štela za to strava, ako ne, iskeširaj, okači na net, spamuj svaki dan na sve moguće strane, smaraj ljude po mestima koja nisu/ili su malo manje seljačka i sviraj tamo, sviraj to svuda i stalno, samo kroz svirku, ništa ovo slanje snimaka nekome, to ne ide tako, kontaš i sam valjda

ja sam rasan
postavi na tube

Може, али на аналтјуб, пошто ће вероватно бити пенетриран у гоозу јако.

Već dugo pravim muziku

postavi na tube

Misliš da nije?

Probaj sa Kojom iz Discipline ili sa Vranjkovicem. Negde ih nahvataj, Nikola je aktivan na FB, mozda mozes tamo da probas. Inace, dobre su ti one pesme koje sam cuo. :)

Gledaću i to da probam, ako nahvatam nekog od njih, dobar predlog.

Ne zna se ko je nadobudniji smrdljivko, Vranjković ili Koja, imao sam priliku da upoznam obojicu, al nikad ne znaš, možda upali. Pokušaj i sa Mitom iz Blok auta, daleko je opušteniji i normalniji tip. Takođe na FB. Ili pokušaj preko Bolesne štenadi, oni imaju bruku poznanstava, a do jaja su likovi baš.

E ovako. Napravi album, okači ga na piratebay. I onda kad zbog vukajlije budes imao 10 hiljada sidera i 15 ličera ( jer smo govna, nećemo da sidujemo ) onda će cio svijet da te sluša. Dje ćeš bolje promocije. I ostavii linkove za jutjub taman.

Hahaha, jednog dana će i to da bude.

Elem, evo mog jućub kanala - http://www.youtube.com/user/rajkec11

A pesma kojom ću da pokušam nešto je ova:

http://www.youtube.com/watch?v=OY7eedq1ytc&feature=c4-overview&list=UUWSg-_zkYFRlKBHnk5FEUTA

Najlepši kvalitet snimka je, pa ako bude sreće.

imas kol'ko 'oces onih idola,talenata i ostalih kuraca.nikad lakse se nije moglo pojaviti na tv-u.

samo dosta lubrikanta

pošlji Rambu, ovu stranicu lično održava, on zna ljude i kul je lik...

Mogu ja da vidim da li hoće Dejan Matić da posluša. :)

A sad bez zajebancije, dobro reče valjda Njari gore, moraš da smaraš na sve strane, kao ovi autorski bendovi domaći što su se probili, znači na sve strane, sve stranice na netu, grupe na fejsu, da ortaci i rodbina šeruju, smaraju, pa sviraš po klubovima i tako dalje. Nema druge osim besomučna reklama.

Ništa više od pušenja kurca bitnim osobama a la Saša Dragić i Saša Mirković?