Prijava

Kao što naslov kaže, u temi mogu da učestvuju isključivo lordovi pisanja i bardovi internet komedije, tj mi carevi sa Tarzanije. Stop Vukajlijašima, moderatorima i strajikg. Dozvoljen pristup svim dobrim pičkama i ninki 92, ako je živ i dalje. Opletite.

Dobra tijema, presmiješno je

+4587

Bleče, molim te da ne troluješ ovu temu, ovde smo da se dobro zabavimo.

ODBANUJ BURZARU LORDA PISANJA SA PETLOVOG BRDA

KAĆE OVO U ODABRANEEEE!!!!????

I jebač je dobrodošao. On je gotivan lik, nije baš lord pisanja, al ono...

KAJZENE VRATI PARE OD KTITORA NISAM IMO GROBLJE DEFKI A PLATIJO SAM TI ZA ČETRI GODINE UNAPRED

HAHAHAHA PLUS I OMILJENO

Random prolaznik na ulici Čikaga, na pitanje koji je najbolji sadržaj na internetu, IZDIKTIRAO je link:

http://www.tarzanija.com/postani-narodnjak-besplatni-kurs-gestikulacije-najvecih-bardova/

ZAP OVERLORD JUŽNJAČKOG LOLA I ROFLA

Riha, mi smo lordovi, ko si ti? Al pošto si nam dao podršku, onda možeš sa nama da jebeš pičke u dupe.

Samo želim da nakratko egzistiram na ovoj temi, da kažem da je pratim i omiljena mi je.
Hvala vam.
(Obrisaću sam post kasnije, neka ga dok skrinšotujem.)

Kaunte ziro, mi smo lordovi, ko si ti? Ali pošto ti je tema omiljena, dozvoljeno ti je da s nama piješ vinjak.

Jel mogu i ja da pišem, moje govno od definicije je lajkovalo 22000 ljudi, bar 3/4 su pičoke, znači to je 15000 bičarki? Zamislite koji je to broj. Privlačim kurve patetikom, znam da sam vam potreban.

lord je za pičke, pravi arapi puše kamel.

Hahaha pa to je ona nelol definicija. E stvarno je sranje :) al dobro, zbog navlačenja marve imaš pristup.