Prijava

jesam jesam, bas odavno, paninaro. bio sam i ja nov na sajtu :)

sad zato i kazem

sta su bre ovi modovi pustili muda po sajtu. Smes da otvoris temu za prozivanje autora iznad, a ne smes da postavis svoju sliku. MISLIM HALO.
Pustite ljude da rade sto im volja.

ovo je njihov sajt, mogu kako hoće! ti si ovde samo gost shvati to!

onaj ko je blesav da okaci svoju sliku na takvoj temi, zasluzuje da bude zajebavan,

Sad bih ti kazao da si glup, ali u duhu demokratije i sportskog i fer navijanja reći ću ti da nisi u pravu.

реално на тој теми је увек била спрдња, ретко ко је био уништаван, свако је могао да обрише слику ако му се не свиде постови, евентуална спрдње су углавном трајале кратко док неко нови не окачи слику или док модови не обришу те коменте па се све врати на старо... у сваком случају треба отворити поново, ово што сте сад допустили спемовање и напушавање ничему не доприноси а као тема је закључана због истог?!?

Ne pada mi na pamet da otvaram temu za vređanje, čak ni uz dozvolu vređanog jer će ta tema za tri dana biti vejv/mama

Stvarno???

Elem, ja sam za otvaranje.... mogu nekim ljudima da svršim po licu, hehehe

A realno se se skoro svaka tema pretvori u vejv/mama i džela/sperma

ja sam za
jer svako kaci slike na svoju odgovornost

ја бих волео да отворе, да ми вејв сврши по лицу!

отвори брусе, не буди мађар мајку му

90% autora su za, 10%...dokle više da se iživljavate na nama???

она је богата

то је најбоља тема на свету
да сам за свако дркање добио динар данас би био Космополита

Problem sa temom je što je najmanje bilo fotografija.

Što se mene tiče, možemo je otključati, ali uz neka pravila. Recimo, da postoji rok od pet minuta nakon kojeg je moguće komentarisati. Na primer, da svaki post koji nije lična fotografija, a postavljen je više od pet minuta nakon prethodne fotografije, povlači ban u iznosu od broja minuta nakon postavljene fotke. Ono, 6 minuta nakon fotke, 6 dana bana. Može li?

Može Agi :))))))))))))))))))))

Agilni pokušava da nas navuče na temu, BUDITE OPREZNI

HOĆE DA PROVODIMO DANE NA VUKAJLIJI ČEKAJUĆI DA NEKO IZBACI SVOJU FOTOGRAFIJU, AGILNI NISMO MI STEFAN MALOPRIJE KOSTIĆ

Ја бих је исто отворио, недостаје ми та тема.
Шалим се, набилдова' сам се, па оћу да се покажем кекеке

Problem sa temom je što je najmanje bilo fotografija.

Koga boli kurac? Kod se pojebe kad se u temi nalazi nesto sto nije receno u naslovu? Koji kurac?