Prijava

Dragi moji, mozda je ova tema malo glupava, ali me stvano inetesuje vashe mishljenje...

Sve mi se neshto chini da sam glavna meta za mrzovanje u zadnje vrijeme, samo zato shto se borim protiv copy/paste, plagijata, opshtepoznatog i ostalih mojih uzrechica...

Ono shto mene interesuje je:
"Shta vi mislite o takvim ljudima (mrziteljima-iz-tog-razloga) i slichno".

Pravo da vam kazem, meni je ovo urnebesno smijeshno...Svaki put se zakocenim ko krava kad skontam da sam zbog mojih copy/paste kom dobila onoliko minusa-koliko def imam...

Selenijum ko da mi citas misli!Taman sam ja htela da ukazem na hejtove!
Vidi ovako ti,ja i jos neki clanovi su hejtovani bez ikakvog razloga i to bas namerno zato sto imaju nesto protiv nas,a ne iz ciste dosade.
I to nas hejtuje kad nismo aktivni da se ne bi provalilo ko je taj.
To nije klasican hejter nego jedna obicna kukavica!
Znam jednog i ako hoces navescu ti ga na PVT-u,ali moguce je da ima vise takvih prikrivenih smradova!
Obicna hejter je za te prikrivene miseve svetac!

Koliko sam ja skontala mene pojedini ljudovi hejtuju samo zato shto im govorim za definicije da su copy/paste i sl.
Nekada sam sumnjala, ali sad sam ubjedjena.
Razlog mog "ubjedjenja"?
Nema me ovih dana na net-u uopshte, pojavim se svaki peti dan i iskometarishem plagijate. Naletim isti dan ili sutradan, kad ono (ah, kakvo chudo), odjednom imam otprilike onoliko minusa koliko i definicija. U principu me ne interesuje ko je u pitanju i sl. ali mi ide na zivce ta vrsta mrzovanja. Jedan od razlog shto sam otvorila ovu temu je taj shto sam par puta govorila da se vec jednom napishu neka jebena pravila za ovaj sajt (na vidnom mjestu), i da se vec jednom prekine sa sharadom glupavih definicija i plagijata. Mada mi se chini da sam ja jedina koja to pokushava ovdje.... Osim par ljudi koji isto znaju ponekad napisati copy/paste...
Pochelo mi je strashno ovo ici na zivce i ako se ovako nastavi...

ne razumem što kukate bre vas dve toliko.
sele ima dva hejtera na sebi a roki jednog.

šta ako recimo se nekome, evo na primer rokađelkine definicije uopšte ne sviđaju? ako misli da su štaviše savršeno glupe? jel postoji šansa da se nađe neko takav? ima preko 4000 ljudi ovde, a ti imaš samo jednog hejtera... daj molim vas, ne budite smešne, obe ;)

Surovi, ne seri...Ja ne pricham o samo ovom mrzovanju, nego i o prethodina....
Zar mislish da bih napisala ovako neshto u suprotnom....?
Boli me kurac koliko imam minusa i pluseva, samo me nervira ponashanje nekih ljudi ovdje i to je sve.
Nije mi prvi put da dobije minuse zbog ovoga.
Shto se mene tiche ne trebaju me ni ocjenjivati plusevima, smislite neshto da mi ljudi daju samo minuse i mirna Bosna.
Jesam li ja antiplagijatorista ili ne? :D

Selenijum ja mislim da si ti jedna bezosećajna kuja.Kako bre napadaš kopi-pejstere tako,pa ovde svako ima pravo da napiše šta hoće i kako hoće.Dajmo šansu ljubavi! Ukinimo sve fašističke stege! Svi smo mi jednaki i svi smo osećajni,nemoj niko nikom da se zamera slučajno. Omiljena životinja neka nam bude NOJ! Barače Obama mi te volimo!

ja samo kažem kako je... cenim tvoj hejt prema kopipejstu (odakle ti taj prelepi avatar :*)

samo si otvorila temu i pitala druge šta misle, pa ja rekoh šta mislim :)

Meh, ljudi koji hejtuju zasluzuju sazaljenje i nista vise. Mislim, razmisli malo... to su individue bez maste, ljubomorni na uspesnije od sebe, hejtuju na sve strane... to su mali ljudi. Zasto bi te bilo briga za njihovo misljenje?

I slazem se da bi trebalo napisati neki FAQ i okaciti ga na pocetnu stranu sajta.

Drago mi je shto si rekao shta ti je na dushi... :D
Chujemo se kroz par dana iliti mozda chak sutra... :D

Evo da i ja izjavim nesto... za dnevnik...
Prvo i prvo - Selena, sa tvojom ulogom dolaze i hejtovi. Nekom ces se zameriti i taj neko ce da ti se osveti na najbolji moguci nacin, ako to nadje za shodno. Zasto? Zato sto moze. Ako to nekom smeta, (kao sto bi meni smetalo), onda bi onaj ko je anti-plagijatorista trebao da ima dupli nalog i da na tom drugom nema ni jedne definicije, pa mu niko ne bi mogao nista. Ja licno cenim to sto si sebi dala kao zadatak da nosis taj krst, ALI:
Ako vec jesi, onda ne bi trebalo da te cudi sto te neki toliko hejtuju. Sama znas da kada strcis, to smeta kompleksasima. A najopasnije je ako ti strci glava.
I Shaper37 je rekao sve drugo sto ja mislim.

Ma meni je ovo odlichno....Crkavam svaki put od smjeha kad vidim zbog chega sve mrzovanje potiche ovdje... :D

Naravno da je odlichno, kad svaki put crkavam od smjeha.... :D
Evo me kod dragog vec danima, a on ima dial-up pa nemam zivce da visim ovdje stalno (malo sporo ide), pa naletim povremeno. :D

Vidi se da si nešto manje nervozna... :-)))))))))))))))))))))

hahaha, a posle godinu i po dana od ove teme, šta bi tek rekla:)))