Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014

  1. Oskar odličan, Freda nije bilo nigde, al' lepo iznudi penal jbg... nije realan rezultat al' šta da se radi. Moje mišljenje što se tiče tekme, prvo poluvreme baš dobro, drugo slabo, osim na momente. I da PAULINJO ZALUTAO

  2. И Бразил је пропаст од екипе. Не видим како они могу до титуле осим да их судије дотле довуку.

  3. Ma nema od brazila ništa ako ovako nastave, u napadu jedini nejmar i oskar da nešto rade, ovi ostali nula, ogromna nula, naročito guzonja hulk, i nejmar i oskar nece moći još dugo jer će koliko u sledecem kolu neko da ih izvrne na prvom kontaktu sa loptom kad krene da se kurci, ko tadić, pa da citavu utakmicu misli da ima na ledjima nekog. Oskar daleko najkreativniji igrac brazila, i steta je sto nije kaka pozvan da to malo razmrda

  4. jebo vas ljeb, omalovažavate ih ko da su igrali protiv Gibraltara a ne Hrvatske.

    Brazil je jak ko crna zemlja i to će se vidjeti

  5. Бразил јак к'о земља? Најбољи им играч Нејмар, превара од играча. Немају крштеног шпица. Немају јаких имена, а увек су их имали. Давид Луиз рупа игра у првој постави. Боље да стави Дантеа.

  6. ЈЕСУ ДАНАС САМО ДВЕ УТАКМИЦЕ ИЛИ ТРИ? И ЗАШТО?

  7. ТРИ! ЗАТО ШТО ТРИ ПО СРБСКИ

  8. Neću tri,neću dva, hoću deset utakmica.

  9. Какав им је ово наци поздрав лолол луди мексиканци хе хе
    Која је трећа текма вечерас, пропустијо сам а сад немагу да нађем?

  10. Чиле-Аустралија.

  11. опет пропуст јбт, нема офсајда.

  12. Dugo im je trebalo za novu grešku lololo

  13. Meni se čini da je asistent bio u ofsajdu.

  14. Jebeni Kovinjalo. Kakav smarac od coveka, verujem da drzi flasu vinjaka u ruci dok komentarise utakmice. "Meksiko nastupa u formaciji 4-3-3-1". Pa golman se ne racuna, idiote.

  15. Katastrofa od sudjenja u najavi.

  16. Ahahahahah 1:1 U PONISTENIM GOLOVIMA, OPRAVDANO I NEOPRAVDANO. Pa majku ti jebem, ne mogu da te slusam vise, usta te smaracka jebem.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.