Prijava

Bliži se kraj godine.. Pa bi bio red da sastavimo top listu najzanimljivijih događaja koji su strefili Vuku u ovoj godini, hehe..

Pojavio se još jedan u nizu dupli od jednog misterioznog autora : iv ana

Pre svega zombi apokalipsa, kad su razbanovali sve mrtve, i zatim najezda trolova.

Znam ja ko je taj autor.

Uvele se popularne, smanjeno čitanje.

Šta ti znaš, ovde više niko i ne piše sa originalnog naloga.

Gospodari tame su se vratili iz svojih višemilenijumskih počinaka kako bi spasili Vukajliju od propasti do koje ju je dovela gay-lib-tard politika.
Ne znam koliko su uspjeli u tome, samo znam da sa njihovim dolaskom može da se napušava na sajtu kol'ko oćeš dok god ne pominješ užu rodbinu (mada i to mi glupo, šta je gore jebati nekog tamo desetog lika nego majku, oca, sestru... svi smo ljudi... svakog isto boli kad mu ućeraš prosječnu vukajlijašku kurčinu od 25 santima u prkno)

Џела скуво сперму.

Guzenbauer i Kurc dočekani od strane Novaka Đokovića i Mileta Kitića u kući kod Karića.

Радио на чету.

Šta si radio na četu?

vezbao da postane moderator

Mitke se mitkeovao. Bruce i kurajber pretekli sve zivo na rang listi. Bruce preteko kurajbera. u finišu.
Turska kafa,pedesetogodisnji sticenik laze i ex robijas,silovao puzla,ironicnog, ujeo paninara za but. Saletu d snajperisti se izgubio svaki trag, sem naocara nadjenih u jarku kod dobanovaca.
http://bloximages.newyork1.vip.townnews.com/dothaneagle.com/content/tncms/assets/v3/editorial/c/f4/cf42fe91-7a10-551b-bf73-7207c4f11b1f/50ca24a32330a.image.jpg

Zajebali se pazl-kun i ja samo tako. :(

Vukajlijašice su obdarenije nego što sam mislio :((((

Moja guuuzaaa aaaaaaaa!

Hahaha događaji koji su obeležili godinu, a ti ovde 5 meseci. Jebemti ženo majku, ko sve ima internet danas!

Елек променио ник! То је топ догађај! Ја записо црвеном оловком у црквени календар!