Prijava

пезос је ође најјачи лик, реално носи ер форс, фура ајфон а има и ненадјебиве начине за почетак мувања.. прејебо је маестра одавно ако нисте знали
http://img51.imageshack.us/img51/241/6u6q.png

kvalitet mešani! KVALITET!

Pakao Juga

Mešjo, možeš li ti nekad nešto normalno da okačiš, izgovoriš, napišeš, postuješ...?

Можеш ли ти да не будеш идиот?

stevane boli me kurac sto navijas za zvezduu i imas armiju crveno belih kretena iza sebe , ali ja mogu da te iznabadam pesnajama u glavu da se valjas posle u lokvi krvi.

Smešni ste, pola ovih postova su fejk.

pakao juga, ajde idi raspravljaj se sa grobarcicima da li je bilo bolje u vreme lotara mateusa ili Vladimir Vermezovića, a ne ovde da spemujes sa fejk postovima, i pored toga, ajde jos jednom napisi nekakvu glupost iznabadacu te pesnajama. znam gde zivis. Ne moze tako spezosem

Spavao jednom neku debelu u dvojku i kad sam izvadio tuki vidim nešto zeleno. Ladno je imala onog ljigavca u rcu. Ja izneverovao!
Glupo sad da pricam ali nabio sam joj ga usta posle toga. Mislim ljigavca

edit: i tuki

jednom uvatio kevu i caleta kako se trpaju dok ja spavam, to im je neki fetis kao on je trpa a ona da se ne dere da me ne probudi, i probude me, ja uletim u sobu i reko kevi da mi popusi, aj da ne bude da sam prekinuo bezveze

jednom uvatio kevu i caleta kako se trpaju dok ja spavam, to im je neki fetis kao on je trpa a ona da se ne dere da me ne probudi, i probude me, ja uletim u sobu i reko kevi da mi popusi, aj da ne bude da sam prekinuo bezveze

eee ovo sam se salio, zalepio samar caletu sve zube mu prosuo. #nemozetakosapezosom

Ало, тишина, мојне кварите имењачеву тему

hteo da mi ukine dzeparac, onda sam mu onda jebo zenu.
#nemozetakosapezosom

Имао ја комшије брата и сестру којима су ћале и кева били ненормални, оно, нису им дали да иду сами ни до продавнице, цвикали се да их не јебе неко, наш која псајхо породица. И фазон, ја гледам ону малу, имала 16 тада, а добро дупе, и шапнем јој онако док је још била у дворишту а ја пролазио поред као видећеш ти пезосовог курца има да те изнабадам курцом по кевиној глави, она ћути, ја пролазио опет ту пре пар дана и видим брат је кара у чмооооор а она се дере како оће пезоса. И ево јуче дошле она и кева заједно до мене, јер је кева не пушта саму, и ја јебо ову малу, а њена кева драшкала клићу, ал онако да се не види. И приђе она нама да види је л' јој добро ћерка, сине како сам јој се испувао на чело.

Fejluješ drugi put dečko. Pezosa ne može da bude sramota!

realno natasa bekvalac uopste nije neka riba uzivo, al se jebe za medalju, prico mi ortak ovde iz pezosa što je prco pre nego sto je postala poznata... ona valjda tad davala svima jer je imala mnogo strogog caleta pa kao njemu u inat..mislim malo mi glupo da pricam al isto je bilo i s njenom sestrom kristinom, jednom mi je blajvala, ja nisam ni znao da je ona posle mi ortak prica to sestra od natase bekvalac.. nosila neku haljinu sa sljokicama, meni doslo da je isprskam, ona kao ne po haljini, ja u fazonu ko te jebe kurvo, zakopcam slic i odem

tebe je pezos isprskao, cuti.

Pezo$ imao drugara alkoholičara koji više nije imao prihoda za alkohol, pa je želeo da mu Pezos pritekne u pomoć. Pošto su Pezosovi roditelji opasni, i nisu dozvoljavali alkohol sem u posebnim prilikama, Pezos, mlađan momak se setio jedne ideje. Želeći da pomogne drugaru koji krizira i mozak mu gori ko Vukovar, stade na put svojim roditeljima i reče: "Dajte one rakije da stavim na krpe i da stavim obloge na svoje bicepse jer me bolu, bio sam u teretani!". Sunu njegova majka, poprilično na obloge. Pezos reče njima da ide do prodavnice i izašao ispred zgrade, skinuo krpe i da drugaru da ih iscedi direktno u grlo. Pezos pomaže ljudima. To je poenta priče.

Veću glupost nisam mogao smisliti jbg

Pezos sjedio u kafani devedesdruge godine, čitao novine, ispijao kaficu, prvu, lagano...
Ugleda naslov AGRESIJA U BRČKOM - RATNA STRADANJA SVE VEĆA.
Sjebe se u život, naruči jednu rakiju, odmah i drugu, pa treću, četu, petu, šestu, poslije 17 rakija rascijepi mu se srce i iz njega izađoše tužni stihovi.
Bila je to pjesma "SINOVI TI LIČILI NA MENE".
Zadesio se tu u kafani i Dragan Golubović Mlavski, počuo pjesmu, brzinski zapisao na salvetu, pozvao Kemiša, Kemiš napravio muziku i aranžman i nazvao Mileta Basa, Mile Bas nazva Jašara Ahmedovskog da to sve otpjeva i napraviše album koji je sljedeće godine doživio vrhunac upravo rom pjesmom.

haha odlična tema, čekam peziku brata da se javi♥

inace, pre jedno tri cetri godine pokazemo mi titu daunovcu jednom tu iz pezosa kako se drka i tu nesto kao svi izvadimo kite i aj tito izvadi i ti,a tito vadi kurcinu vecu od svih nas jebote a tako je neke ljubicaste boje i smrdi na dauna fuuuj meni krenula pegla istog momenta i nista tu kao drkamo svi i tito pocne da se hvata za glavu i kaze boli ga glava kad se trlja po glavicu, a inace ima na pola prstiju tako nesto defektno fali mu nesto kao jedan zglob onako kao papak, a drugar mu kaze da tako treba da se oseca a tito se okrene ka njemu i prsne mu spermu zutaru onu sve po kosulji hahaha i sto je najjace deo sperme mu ostane da visi sa uva kao mindjusa hahah nismo hteli da mu kazemo tako isao ulicom sa visecim svrsom od daunovca na uvetu ololo

nebitna i njari ojebali