Paralelni univerzum ili samo nesam strejt

  1. Vako neki lik mi još za novaka ispričo ovu priču i to od tad moju dušu mori, čestoo, često.
    Ča:
    Lik pozajmi od keve 50e i od ćaleta 50e i sad ima 100 ode kupi jašu za 97 i ostane mu 3, ćaletu vrati 1e kevi 1, treba da im vrati još po 49 ali njemu ostaje onda 1 čisto.
    Kakojebogabogbaš?!?!!

  2. Kako mu ostaje cisto kad treba da vrati po 49 jevreja?

  3. pa on je u debelom minusu

  4. pa on je u debelom minusu

    Al bar ima jasu da se ne smrzne

  5. Jao, znala sam ovo, glupo je objasnjenje skroz, ali da me ubijes ako ga se secam...

  6. Pa brate uzo stotku vratio stotku u ima 1e višak.
    Midori seti seee!

  7. pa zato jer ako im vrati još po 49 to je 98 sa ona 2 100, da vrati i treći bilo bi 101, jer je platio je jašu 97, taj evro je njegov

  8. Pročitao sam par komentara al trenutno nisam u mogućnosti da shvatim:(

  9. You borrowed 50 dollars from mom and dad right?
    So we have -100 in your "imaginary account" because you OWED them 100 dollars.
    You spent 97 and got 3 dollars back.
    You put pay back 2 dollars of debt: -98 in account.
    So you have 98 DEBT left. <--- Not the money, the DEBT.

    The 100 dollars the money itself:
    Borrowed 100 dollars total so you have 100 dollars
    Spent 97 dollars, so now you have 3 dollars.
    The store has the 97 dollars.
    Pay back mom and dad, so they have 2 dollars.
    You have 1 dollars left.

    Your money+mom and dad's money+store's money=100 ?
    Yes: 1+2+97=100.

  10. Ovako. Momenat kada si im vratio po jevreja i jednog si zadrzao za sebe. Kod sebe imas jaknu vrednu 97e. Njima si vratio 2e, sto je ukupno 99e. Zajedno sa evrom koji je ostao kod tebe, to daje 100e. Dakle, nema viska i nema manjka. Tj, taj evro bi se ukljucio u onu sumu od 2x49e.

  11. jebes roditelje od kojih moras da pozajmis

  12. Nije sto je lijepa, no i pametna bogtejebo.
    Midori jab tebe zeniJo!

  13. pa da, to je to što kaže Midori, samo ja numem da se izrazim, jebiga :D

  14. PuppetMaster prvi postavio resenje sto ce reci da je najbolji matematicar sto dalje implicira da zasluzuje naklonost Midori,

  15. Ali PuppetMaster nije prvi postavio resenje.

  16. Ne vidim šta vam je ovde nejasno?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.