Prijava

ajde zakljucajte ovu temu vise...

ovo je isto piramida, nagovara te da se preko njegovog linka registrujes da bi on dobio pare

Играчи се (више њих) распореде у круг и заузму одручни став (размјерање). Потом вођа игре у круг убаци лопту крпењачу насумице једном од њих. Отпочиње додавање крпењачом. Коме лопта испадне из руку, напушта круг, удара се песницом у чело и виче „До мене, до мене“. Када вођа игре викне: „Хркљуш“, победник је онај код кога се налази лопта.
Хркљуш је сваки учесник који је испао из игре. За њега је то је понижавајући чин а игра се одвија док сви учесници осим последњег не постану хркљуш. Победник је играч коме крпењача у том циклусу није испала из руку.

apsolutno sam za spaljivanje igraonica

To Smite u kuvac te ljubim

Ako neko igra neka me doda guard1x4SRB

шта је бре ово, неки врлд оф воркрафт у покушају?

Ma kakvi. Ovo ti je nešto na foru 3D LoL i dota
Al' gotivna igra, mnogo vizuelnih efekata

Svi ovi sto predju 16 i pikaju te neke dote, wowe, kurca palce kastrirati noktaricom i popljuvati na forumu

Dačku jesi tu, oćemo koju?

Kajtez idi opikaj smita. Kada se vratis javi se u pvt da te napljujem na forumu.

Straisto a akako ti to ubiaš vrieme? Igraš onog minera na kompu ?

Ne budi upadljivo glup. Djelujes kao pristojna osoba. Izbjegavaj ove konverzacije.

Haha, važi legendo
nemoj smetat' na temi

SMITE is the online battleground of the goats.

Dosta!
Dalje nisam ni čitao...

Necu ti smetati. Ako te smite cini srecni ko sam ja da ti kazem da si glup. Uzivaj marko, dobar si coek

Igrao sam neku sličnu igricu ranije ali su bili više kao anime likovi. Bilo mi simpatično ali ako već oću nešto đe imam da se macam klikovima a da ima RPG elemente onda biram Teru...