Prijava

ахахаха али гле аватар

Jel realno da rasni sa ova tri strajizma ima ovolki prosek
Uvodite granicu 500 za forum motivišimo rasnog da još piše lolololo

Е не могу да вјерујем да се неки рандом аутор толико брине за то што посјећеност и читаност опада, а власника сајта који на њему зарађује, добро је познато и више пута изречено, боли курац.

Ренесанса.

Говна из чекаонице су тумор овог сајта.

Banujte više ovo govedo.

Problem je sto su smaraci preuzeli primat. Neobrazovana bagra koja samo sere.
Kao ja na primer.

Банујте Приштевца док није продао сајт Шиптарима.

Ljudi stavio sam ovo kao temu jer i vi na ovom sajtu trošite, iz ko zna kog razloga, brdo vremena- pišete, pravite, drkate na četu, komentarišete itd. Pa valjda vam je ako ništa, ono zbog toga stalo da sajt prosperira i izađe iz govana. Dakle predlozi da se vratimo u kolosek? Bez kretenisanja i debilnih komentara pojedinaca.

tvoja namjera je iskrena i časna, Eternal Lorde, sve ja to kapiram.

a ne ne! Ne treba da prosperira.
Ove odomaćene degene je lako poslati u njihov ćošak.
Problem bi nastao ako bi odjednom poseta sajtu postala veća. To bi automatski značilo više ljudi i više degena i više idota što se ližu za dve kile plusa na virtualnoj rang listi. Tek onda ne bi radila pretraga pa da se malo teže nađe da neko prodaje muda za bubrege u vidu definisanja pojmova koji su već definisani and so on and so on...
Opet kažem, ukinite definicije.

Ljudi stavio sam ovo kao temu jer i vi na ovom sajtu trošite, iz ko zna kog razloga, brdo vremena- pišete, pravite, drkate na četu, komentarišete itd. Pa valjda vam je ako ništa, ono zbog toga stalo da sajt prosperira i izađe iz govana. Dakle predlozi da se vratimo u kolosek? Bez kretenisanja i debilnih komentara pojedinaca.

ne,napravio si je da bi dobijao vise pluseva na defke
a ti si lik koji place kad mu neko negativno komentira defku i skroz je ironija sve ovo sto pises
prozivas druge za ono sto si sam

Molim modove da banuju spemere na makar jedan dan da bi počeli ljudi da daju predloge. Ili zaključajte temu, jebemliga.

Bace imam duplo bolji prosek od tebe. Kad nemas nista pametno da kazes ti vredjas.

Hteli ste demokratiju na sajtu, evo vam je.. Zasto on moze da troluje a ja ne mogu. Ko je on da otvara glupe teeme i da smara narod a mene banuju nja nja nja.. Pa taj "on" je kvalitetan trol i spemer a sad svaka šuša smatra da je bog humora.. A nekad je moderator odlučivao ko je kralj humora iako previše sere po sajtu, pa mu se baš gledalo kroz prste..
Jes da mi je to išlo na kurac, al sad vidim da je Veliki Vodja bio u pravu.

U princi na svaku temu o reorganizaciji sajta mi dodje da:
http://25.media.tumblr.com/59a7d289634a84d5821e58882f4d6f79/tumblr_mkyhqebsEZ1rkaasno2_500.gif