Prijava

A najjača je fora kad Ollanik kaže nekome da piše sranje defke. Mada realno, moje jesu šaka jada. Ali čoveče, jesi li ti video svoje? A poslednju defku si izbacio pre nekoliko meseci. Zato pošto si tako pametan, a uzgred i mag pisane reči, uzmi napiši danas defku i pokaži nama lizačima čmareva za pluseve (kako voliš da nazivaš ljude po sajtu) kako treba da izgleda jedna dobro uobličena, zanimljiva i kul defka. Počni.

Da ne bude spem, moj je predlog da najnovije definicije budu na naslovnoj strani zbog čitanosti, a da se popularne ukinu.

Rasni zašto imaš albanske simbole na avataru?

Daklem, vaši predlozi upravo za poboljšanjem Vuje.

Kakvi predlozi kakvi bakrači jer se sve svodi na sliku dole, što pre shvatiš to bolje.
http://oi50.tinypic.com/op0lmp.jpg

Pa to je odgovor na djonijevo lupetanje da imam grb zvezde na austrijskoj zastavi.

Ја кад оћу да се исмејем ко будала одем на Оланиково гробље и откопчам се од смејања. Кад ми је мука и оћу да што лакше избацим све из желудца одем у чекаоницу и читам дефиниције тамо присутних. Исто радим кад имам затвор.

A najjača je fora kad Ollanik kaže nekome da piše sranje defke. Mada realno, moje jesu šaka jada. Ali čoveče, jesi li ti video svoje? A poslednju defku si izbacio pre nekoliko meseci. Zato pošto si tako pametan, a uzgred i mag pisane reči, uzmi napiši danas defku i pokaži nama lizačima čmareva za pluseve (kako voliš da nazivaš ljude po sajtu) kako treba da izgleda jedna dobro uobličena, zanimljiva i kul defka. Počni.

ja ne zatrpavam sajt losim defkama
ako nemam inspiracije da pisem,ja ne pisem,nego pustim nekog ko dobro pise da izbacuje
to je bila poenta,a ne ,,ja dobro pisem,a vi ne,,
nemoj si sivonja

i nije poenta u tome ko kad izbacuje i koliko defki,nego kakve su te defke...pristevac i njemu slicni dobrog autora smatraju nekoga ko siluje sajt i pise sto vise definicija i sto cesce,a to kakve su,na to ne obracaju paznju

ja ne zatrpavam sajt losim defkama
ako nemam inspiracije da pisem,ja ne pisem,nego pustim nekog ko dobro pise da izbacuje
to je bila poenta,a ne ,,ja dobro pisem,a vi ne,,
nemoj si sivonja

ovo je neko imao na profilu, mislim na tekst. bilo je nešto i o skandi humoru, čini mi se.

ollanik
i nije poenta u tome ko kad izbacuje i koliko defki,nego kakve su te defke

ja ne zatrpavam sajt losim defkama

A kakve su ti defke? Ako ti je hajlajt ''Mali ker'', ostale nije potrebno komentarisati. I ladno nazva čovek sebe dobrim autorom.

EDIT: A to da li su ti defke dobre ili ne nije na tebi da kažeš, već na drugima.

Ja ne znam sto se svi vi zamarate defkama. Imate 50 poena i boli vas kurac.

nisam sebe nazvao dobrim autorom,nego sam rekao da je bolje da neko pise manje defki,al da vrede,nego mnogo,a da su sranje...ti si glup ko kurac i tebi ne moze nista da se objasni

Ajde jedan duel

Приштевац VS ollanik

Tvoj ultimativni argument, glup si ko kurac, hehe... Bravo. Smanji dozu, mozak ti se već u dobroj meri pretvorio u kašu.

pa ultimativni argument jer jesi glup ko kurac...nisam sebe nazivo dobrim autorom,nego sam rekao da ste bedni vi sto silujete sajt sranjima i lizete se za pluseve...

Najbolje bi bilo da se organizuje jedno okupljanje na livadi nekoj i da se međusobno poubijamo od batina. Nakon toga odemo lepo i uzmemo koji gajbu piva ispijemo onako lagano uz neke narodnjake pa se još jednom poubijamo. Može lok.

Pročitaj moj prethodni post.
EDIT: Na Ollanika sam mislio.

Dosta kavge đeco. Banujte ollanika na tri dana. Najgori spemer ikada u istoriji sajta.
Edit: Idi mami pričaj kako si dobar autor.

PREDLOZI ?!?!

da se uvedu vinesi
sa komentarima

PRODAJTE SAJT CUKEBNERGU!!!